کد خبر:140687
پ
قاضی
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت تهران:

برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار در ۵ نقطه تهران

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت استان تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار در ۵ نقطه تهران خبر داد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت استان تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار در ۵ نقطه تهران خبر داد.

 

*** برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مجتبی شیر‌قاضی پیرامون نمایشگاه نوشت‌افزار، اظهار داشت:

این نمایشگاه‌ها در نیمه دوم شهریور ماه سال ۹۸ با محوریت و هماهنگی اتاق اصناف تهران برگزار خواهند شد، ۵ نقطه که نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار در تهران دایر می‌شود شامل پارک ارم، بوستان گفتگو، حکیمیه تهرانپارس، خاوران و بوستان ولایت است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت استان تهران در ادامه، گفت:

بطورکلی در این نمایشگاه‌ها دفترچه‌های دانش‌آموزی با نرخ دولتی و دیگر اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان در آستانه بازگشایی مدارس با تخیفف ویژه عرضه می‌شود.

 

*** قیمت دفاتر

 

شیر‌قاضی در ادامه، افزود: استان‌ها تا ۲۵ شهریور ماه سال ۹۸ مهلت دارند نسبت به جذب این دفترچه‌ها و همینطور تزریق در شبکه‌های منتخب توزیع اقدام کنند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت استان تهران، ادامه داد:

این دفترچه‌ها از مسیر کمیته‌امداد و سازمان بهزیستی، نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار، واحد‌های مجاز عرضه کتب درسی و بخشی نیز از طریق اتحادیه‌های کارگری، کارمندی و تعاونی فرهنگیان توزیع خواهد شد.

وی در ادامه، گفت: قیمت دفتر ۴۰ برگ یک هزار و ۷۰۰ تومان، ۶۰ برگ دو هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ برگ سه هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰۰ برگ چهار هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است.

 

*** دو میلیون دفترچه دانش‌آموزی برای توزیع در سطح تهران

 

شیر‌قاضی در ادامه، افزود:

بطورکلی در مرحله نخست دو میلیون دفترچه دانش‌آموزی برای توزیع در سطح این استان پیش‌بینی شده است.

 

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت تهران در پایان، اظهار داشت:

با احتساب هر دانش‌آموز پنج جلد دفترچه ۵۰۰ هزار جلد سهمیه در این مرحله به استان تهران اختصاص می‌یابد که باید تا ۲۵ شهریور ماه سال ۹۸ دفترچه‌های مزبور جذب و در شبکه‌های منتخب تزریق شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید