کد خبر:139966
پ
وحید منایی
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تأکید گرد

لزوم هماهنگی شرکت‌های تولید‌کننده خودرو با سازمان حمایت

معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بر لزوم هماهنگی شرکت‌های تولید‌کننده خودرو با سازمان حمایت در هرگونه تغییر قیمت تأکید کرد.

معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بر لزوم هماهنگی شرکت‌های تولید‌کننده خودرو با سازمان حمایت در هرگونه تغییر قیمت تأکید کرد.

 

*** گرانفروشی محصولات شرکت مدیران خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وحید منایی درخصوص افزایش قیمت محصولات شرکت مدیران خودرو، اظهار کرد:

ضرورت هماهنگی شرکت‌های تولید‌کننده خودرو با سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در هر گونه تغییر قیمت به شرکت‌ها ابلاغ شده است.

معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، ادامه داد:

در ارتباط با موضوع گرانفروشی محصولات شرکت مدیران خودرو، با توجه به شکواییه‌های متعدد دریافتی در این زمینه، مستندات بهای تمام شده محصولات این شرکت دریافت شده و در حال حاضر موضوع تعیین قیمت تمام شده خودروهای تولیدی شرکت در دفتر بررسی قیمت سازمان در دست بررسی است.

 

*** دریافت مابه‌التفاوت توسط شرکت آرین موتور پویا

 

وی در خصوص دریافت مابه‌التفاوت توسط شرکت آرین موتور پویا برای تحویل خودرو به خریداران، نیز تصریح کرد:

دریافت مبلغ مابه‌التفاوت توسط شرکت آرین موتور در قراردادهای پیش‌فروش خودرو مطابق مصوبه مرتبط با ترخیص خودروهای دپویی در گمرکات می‌باشد که براساس آن، این شرکت به صورت علی‌الحساب و به منظور تسریع در ترخیص و تحویل خودرو به مشتریان نسبت به دریافت مبلغ مابه‌التفاوت اقدام کرده است.

منایی در ادامه، گفت: تعیین قیمت تمام شده خودروهای تولیدی شرکت مدیران خودرو در دست بررسی است و شرکت آرین موتور پویا براساس مصوبه مرتبط با ترخیص خودروهای دپویی در گمرکات، مابه‌التفاوت از خریداران دریافت کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در پایان، اظهار کرد:

این شرکت در این ارتباط مستندات مرتبط با بهای تمام شده واردات خودروهای مذکور را به این سازمان ارسال کرده تا پس از احصای قیمت تمام شده و ابلاغ آن از سوی سازمان به شرکت مذکور نسبت به تسویه حساب با خریداران اقدام کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید