کد خبر:139917
پ
علمی و فناوری
با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی انجام شد

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شرکت ساپکو

با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی و فناوری میان سازمان صنایع کوچک و شرکت ساپکو امضاء شد.

با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی و فناوری میان سازمان صنایع کوچک و شرکت ساپکو امضاء شد.

 

*** توانمندسازی حوزه صنایع کوچک کشور در حوزه‌های علمی و فناوری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اصغر مصاحب در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، اظهار کرد:

این تفاهم‌نامه در راستای سیاست‌های سازمان و در جهت توانمندسازی حوزه صنایع کوچک کشور در حوزه‌های علمی و فناوری و پاسخگویی به نیازهای صنعت خودروسازی بویژه در راستای توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی کشور است.
وی افزود: باید ارتباط موثر صاحبان صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و جامعه علمی و صنعتی بیشتر شود و در جهت افزایش ظرفیت تولید، اشتغال مولد و بهره‌وری بیشتر، صاحبان صنایع حرکت کنند.

 

*** حمایت از تولید داخل و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای

 

مصاحب ادامه داد: وجود ظرفیت‌های بالقوه قابل توجه در حوزه صنایع کوچک و متوسط و از طرف دیگر تقاضای بالا در خصوص تأمین قطعات و تجهیزات صنعتی جهت تولید محصولات داخلی خصوصاً در شرایط تحریم‌های ظالمانه علیه کشور، حمایت از تولید داخل و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای نظیر توسعه نظام پیمانکاری فرعی را به یک ضرورت و اولویت تبدیل نموده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در پایان، اظهار داشت: مشابه این تفاهم‌نامه با ارگان‌های مرتبط در سایر دبیرخانه‌های تخصصی در دست اقدام است و امید است با این اقدام، گام موثر دیگری در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید داخل برداشته شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید