عکاس :
پ

بازدید معاون طرح و برنامه وزیر صمت از نمایشگاه نوآوری صنعت غذا و نوشیدنی و نشست‌های تبادل فناوری و نوآوری (گزارش تصویری)

نمایشگاه نوآوری صنعت غذا و نوشیدنی و نشست‌های تبادل فناوری و نوآوری برگزار شد.

 

*** نمایشگاه نوآوری صنعت غذا و نوشیدنی و نشست‌های تبادل فناوری و نوآوری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیاوش ملکی‌فر، هدف از برگزاری گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت غذایی را توسعه همکاری‌های تجاری میان تولیدکنندگان بزرگ صنایع غذایی کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و فناوران این حوزه دانست و ادامه داد: در زمان برگزاری این رویداد، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و فناوران فعال در صنعت غذایی در کنار شرکت‌های بزرگ این صنعت حضور خواهند داشت و ضمن معرفی محصولات و خدمات خود، امکان مذاکره تجاری مستقیم با این تولیدکنندگان را خواهند داشت.

 

*** بخش‌های مختلف این گردهمایی

 

ملکی‌فر در خصوص بخش‌های مختلف این گردهمایی سه روزه توضیح داد:

معرفی خدمات و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی، برگزاری نمایشگاه نوآوری صنعت غذا و نوشیدنی و نوآور صنعت غذایی، معرفی نیازهای فناورانه تولیدکنندگان صنعت غذایی، برگزاری پنل کاربرد فناوری‌های دیجیتال در صنعت غذایی و برگزاری نشست‌های B۲B از بخش‌های مهم این رویداد سه روزه است.

 

*** صندوق نوآوری و شکوفایی؛ اصلی‌ترین نهاد حمایت کننده شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور

 

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی خاطر نشان کرد:

صندوق نوآوری به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی‌ترین نهاد حمایت‌کننده شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، خدمات مختلفی ارائه می‌کند که این خدمات طی برگزاری رویداد معرفی خواهند شد.

علاوه بر این قراردادهای همکاری فناورانه‌ای که طی این رویداد میان شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدکنندگان منعقد شود نیز تحت حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: با توجه به نقش حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی، حضور در این رویداد برای شرکت‌کنندگان هیچ‌گونه هزینه‌ای نخواهد داشت. همچنین به منظور حمایت از شرکت‌های‌دانش‌بنیان و فناوران، غرفه‌های نمایشگاهی نیز به صورت پیش ساخته در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، به گفته معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی این گردهمایی در روزهای ۱۰ تا ۱۲ شهریور ماه جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری نمایشگاه نوآوری صنعت‌غذا و نوشیدنی و نشست‌های تبادل فناوری و نوآوری را ملاحضه فرمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید