عکاس :
پ

سفر وزیر صمت به خراسان جنوبی (گزارش تصویری)

 وزیر صمت به خراسان جنوبی سفر کرد.

 

*** سفر وزیر صمت به خراسان جنوبی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رحمانی در سفر به خراسان جنوبی، صبح روز شنبه ۹ شهریور ۹۸ پس از حضور در مزار مطهر شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، به منظور افتتاح واحد تولید پروفیل و درب و پنجره یو پی وی سی درشهرک صنعتی قاین به شهرستان قائنات سفر خواهد کرد.

 وزیر صمت در ادامه برنامه‌های خود از کارخانه فولاد قائنات و همچنین کارخانه منیزیم سربیشه و طرح‌های توسعه‌ای این کارخانه بازدید خواهد کرد.

 

*** نشست با  فعالان اقتصادی استان

 

بازدید از کارخانه کویر تایر و طرح توسعه آن، آغاز عملیات اجرایی طرح بازیافت کاغذ شرکت کاشی فرزاد و نشست با فعالان اقتصادی استان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در سفر وزیر صمت به خراسان جنوبی است.

همچنین برای معاونین همراه وزیر برنامه‌هایی به صورت مستقل در شهرستان‌های سربیشه، درمیان و زیرکوه پیش‌بینی شده است.

 

*** افتتاح و بهره‌برداری از دو طرح 

 

رضا رحمانی با حضور استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان قاینات این طرح صنعتی را افتتاح کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی، طرح تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن شرکت نهرآب را در قائن مورد افتتاح قرار داد و از شرکت تروند زعفران نیز بازدید به عمل آورد.

طرح شرکت نهرآب قائن که در شهرک صنعتی قائن قرار دارد، ظرفیت تولید سالیانه ۲۰ هزار تن لوله پلی اتیلن را دارد و با سرمایه‌گذاری ۳۵ میلیارد ریال راه‌اندازی شده است

این واحد با تولید سالانه پنج هزار تن پروفیل و یو پی وی سی در زمینی به مساحت ۲۴ هزار و ۴۹ مترمربع با زیربنای ۹ هزار مترمربع احداث و ۸۰۰ میلیارد ریال برای ساخت آن سرمایه گذاری شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صمت در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی، طرح تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن شرکت نهرآب را در قائن مورد افتتاح قرار داد و از شرکت تروند زعفران نیز بازدید به عمل آورد.

با اجرای این طرح صنعتی زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر فراهم شده است.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری سفر وزیر صمت به خراسان جنوبی را ملاحضه فرمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نه =

کلید مقابل را فعال کنید