عکاس :
پ

بازدید سرزده وزیر صمت از گروه صنعتی ایران‌خودرو (گزارش تصویری)

وزیر صنعت، معدن و تجارت از خطوط تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو بازدید کرد.

 

*** توقف تولید یکی از محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی در بازدید سرزده از خطوط تولید و نشست با مدیرعامل و معاونان گروه صنعتی ایران‌خودرو، خواستار توقف تولید یکی از محصولات این شرکت شد.
وی در نشست با مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، بر انجام تعهدات به مشتریان تاکید کرد و گفت:مردم از عملکرد خودروسازان ناراضی هستند، باید از همین امروز مسیر جدید را آغاز کنید و با برنامه زمانبندی نسبت به انجام تعهدات اقدام کنید.
وزیر صنعت، معدن و تجارت درعین حال تصریح کرد: با بازدیدی که از ایران‌خودرو داشتم نگرانی از بابت انجام تعهدات وجود ندارد و قطعا تا قبل از پایان سال تعهدات معوق به روز خواهد شد.
رحمانی تکمیل خودروهای کف پارکینگ، افزایش تیراژ تولید، افزایش عمق ساخت داخل و فروش اموال  مازاد را از محورهای اصلی گروه صنعتی ایران‌خودرو عنوان کرد و گفت: مبنا بر این است که اموال و املاک غیرتولیدی هرچه سریع‌تر واگذار شود، این سیاستی است که مطلقا برای اجرای آن کوتاه نمی‌آییم.

 

*** استفاده از استارت‌آپ‌ها در صنعت خودرو

 

رضا رحمانی یکی دیگر از محورهای مورد نظر را اصلاح رابطه میان گروه صنعتی ایران‌خودرو  و قطعه‌سازان عنوان کرد و گفت: باید قطعه‌سازان احساس کنند که عضو یک خانواده هستند.

باید این رابطه طبق اصول و قواعدی تنظیم شود تا دو طرف به راحتی بتوانند مسائل و مشکلاتشان را حل و فصل کنند، وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت با تاکید بر استفاده از استارت‌آپ‌ها در صنعت خودرو، گفت: باید با استفاده از فکر شرکت‌های استارت‌آپ در حوزه‌های مختلف از جمله تامین مالی تحول ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان با بیان این که با تمام توان در زمینه‌های مختلف از صنعت خودرو کشور حمایت خواهیم کرد بر اهمیت نیروی انسانی متخصص تاکید کرد و گفت: نیروهای متخصص در رده‌های مختلف در گروه صنعتی ایران‌خودرو حضور دارد که عملکرد آنان به ویژه در تکمیل خودروهای ناقص قابل تقدیر است.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری بازدید سرزده وزیر صمت از خطوط تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو را ملاحضه نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید