عکاس :
پ

افتتاح چندین پروژه صنعتی و تولیدی توسط وزیر صمت (گزارش تصویری)

چندین پروژه صنعتی و تولیدی با دستور رئیس‌جمهور و به صورت ویدئوکنفرانس توسط وزیر صمت در شهرک صنعتی عباس‌آباد افتتاح شد.

 

 

*** افتتاح چندین پروژه صنعتی و تولیدی توسط وزیر صمت

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارخانه امرسان در شهرک صنعتی عباس آباد و با دستور رئیس‌جمهور به صورت ویدیوکنفرانسی ۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی استان تهران به مناسبت هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

 

این ۳۴ طرح با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و ۳۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی دو هزار و ۹۷۷ نفر به بهره‌برداری رسیدند، این طرح‌ها در رسته‌های انواع پوشاک و پارچه، لوازم خانگی، کیف و کفش و محصولات سلولزی هستند، این طرح‌های صنعتی و معدنی همزمان با افتتاح دیگر پروژه‌های هفته دولت در اقصی نقاط کشور و در بخش‌های مختلف به صورت ویدیوکنفرانسی با دستور رئیس‌جمهور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

 

*** افتتاح خط تولید محصولات آشپزخانه‌ای هوشمند برای اولین بار در‌ کشور

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از هیأت دولت با حضور در کارخانه امرسان در شهرک صنعتی عباس آباد، دستور افتتاح ۳۴ طرح حوزه صنعت و معدن استان تهران را دریافت کرد، همچنین رضا رحمانی از خط تولید محصولات آشپزخانه‌ای هوشمند شرکت امرسان باردید و آن را افتتاح کرد.

افتتاح این خط توسعه‌ای همزمان با افتتاح ۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی استان تهران با دستور  ویدئو‌کنفرانسی  رئیس‌جمهور انجام گرفت.

 در پایان وزیر صنعت، معدن وتجارت  اظهار داشت: خط تولید محصولات آشپزخانه‌ای هوشمند برای اولین بار در‌ کشور افتتاح شده است که اولین گام در هوشمند کردن آشپزخانه‌ها و در فاز بعدی هوشمندسازی خانه‌ها است که باعث بهبود زندگی شهروندان خواهد شد، این طرح توسعه‌ای با همکاری دانشگاه تهران مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

در ادامه می توانید گزارش تصویری افتتاح چندین پروژه صنعتی و تولیدی توسط وزیر صمت را ملاحضه فرمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید