کد خبر:138797
پ
پروژه صنعتی و تولیدی
با دستور رئیس‌جمهور و توسط وزیر صمت انجام شد

افتتاح همزمان ۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی به مناسبت هفته دولت در استان تهران

۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی به مناسبت هفته دولت به صورت همزمان در استان تهران با دستور رئیس‌جمهور و توسط وزیر صمت افتتاح شد.

۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی به مناسبت هفته دولت به صورت همزمان در استان تهران با دستور رئیس‌جمهور و توسط وزیر صمت افتتاح شد.

 

*** افتتاح همزمان ۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی بمناسبت هفته دولت در استان تهران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت امرسان در شهرک صنعتی عباس آباد و با دستور رئیس‌جمهور به صورت ویدیوکنفرانسی ۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی استان تهران بمناسبت هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

این ۳۴ طرح با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و ۳۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی دو هزار و ۹۷۷ نفر به بهره‌برداری رسیدند.

این طرح‌ها در رسته‌های انواع پوشاک و پارچه، لوازم خانگی، کیف و کفش و محصولات سلولزی هستند.

این طرح‌های صنعتی و معدنی همزمان با افتتاح دیگر پروژه‌های هفته دولت در اقصی نقاط کشور و در بخش‌های مختلف به صورت ویدیوکنفرانسی با دستور رئیس‌جمهور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

 

*** افتتاح خط تولید محصولات آشپزخانه‌ای هوشمند برای اولین بار در‌ کشور

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از هیأت دولت با حضور در شرکت امرسان در شهرک صنعتی عباس آباد، دستور افتتاح ۳۴ طرح حوزه صنعت و معدن استان تهران را دریافت کرد.

رحمانی با حضور در شهرک صنعتی عباس آباد، خط تولید محصولات آشپزخانه‌ای هوشمند شرکت امرسان را مورد افتتاح قرار داد.

افتتاح این خط توسعه‌ای همزمان با افتتاح ۳۴ پروژه صنعتی و تولیدی استان تهران با دستور ویدیو کنفرانسی رئیس‌جمهور انجام گرفت.

خط تولید محصولات آشپزخانه‌ای هوشمند برای اولین بار در‌ کشور افتتاح شده است که اولین گام در هوشمند کردن آشپزخانه‌ها و در فاز بعدی هوشمندسازی خانه‌ها است.

این طرح توسعه‌ای با همکاری دانشگاه تهران مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

*** افتتاح شرکت پارس بهشرق

 

همچنین وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در شهرک صنعتی خوارزمی استان تهران، شرکت پارس بهشرق را مورد افتتاح و بهره‌برداری رسمی قرار داد.

پارس بهشرق از طرح‌های ایجادی است که با بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی مورد بهره‌برداری قرار گرفته که زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر را نیز فراهم آورده است.

این شرکت در زمینه تولید انواع کاغذ دیواری و کاتالوگ فعالیت دارد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است که امرسان در حوزه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و محصولات تولیدی خود را به ۱۱ کشور دنیا صادرات می‌کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید