کد خبر:138512
پ
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار خبر داد

صدرو کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار از صدرو کد گمرکی برای این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار از صدرو کد گمرکی برای این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

 

*** مزایای صدرو کد گمرکی برای منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عبدالرضا نادری، اظهار داشت:

منطقه ویژه‌اقتصادی گرمسار شانزدهمین منطقه در میان ۶۲ منطقه آزاد و ویژه تجاری کشور است که این امکان تبادلات تجاری بین‌المللی را دارا است.

صدرو کد گمرکی سبب افزایش مزایای منطقه، استحکام بنیان‌های تجاری و تسهیل ورود و خروج کالا به منطقه‌ویژه اقتصادی گرمسار می‌شود.

کد گمرکی کدی است که در سامانه جامع گمرک جمهوری اسلامی ایران به هر یک از گمرکات کشور یا گمرکات مناطق آزاد و ویژه تخصیص می‌یابد و فعالان اقتصادی می‌توانند از طریق سامانه پنجره واحد تجارت فرامرزی اقدام به دوراظهاری واردات کالای خود در گمرکات کشور نمایند.

 

*** گمرک منطقه ویژه‌اقتصادی گرمسار

 

گمرک منطقه ویژه‌اقتصادی در عرصه‌ای به مساحت ۱۰ هکتار سال گذشته در ایام هفته دولت با حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به بهره‌برداری رسید.

منطقه‌ویژه اقتصادی گرمسار با مساحت ۲۰۰۰ هکتار در مجاورت بزرگراه تهران گرمسار، آزادراه قم-گرمسار و راه‌آهن سراسری تهران مشهد قرار گرفته است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این منطقه ویژه اقتصادی به دلیل قرار گرفتن در شرایط خاص از جمله بهره‌مندی از کلیه زیرساخت‌های مورد نیاز، نزدیکی به تهران، وجود خطوط ریلی مناسب، معادن ، بزرگراه و …می‌تواند سرریز سرمایه‌گذاران حوزه صنعت را از پایتخت جذب کند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید