کد خبر:138568
پ
محمد اسلامی
با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت

برکناری معاون وزیر راه و شهرسازی در آستانه عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در آستانه عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با حکم وزیر راه و شهرسازی برکنار شد.

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در آستانه عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با حکم وزیر راه و شهرسازی برکنار شد.

 

*** برکناری معاون وزیر راه و شهرسازی در آستانه عملیات اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مازیار حسینی معاون سابق امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در حالی برکنار شد که قرار بود از روز سه شنبه (۵ شهریور) عملیات اجرایی برنامه اقدام‌ملی تولید و عرضه مسکن با حضور رئیس‌جمهور آغاز شود.

 

*** متن حکم انتصاب معاون جدید امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی

 

بر اساس گزارش سایت رسمی خبری وزارت راه و شهرسازی، در حکم محمد اسلامی خطاب به محمود محمود زاده سرپرست جدید این معاونت آمده است: نظر به تعهد، سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت امور مسکن و ساختمان» منصوب می شوید.

در ادامه حکم «سرپرست معاونت امور مسکن و ساختمان» آمده است:

امید است با اتکال به الطاف الهی در اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و استفاده از تمامی ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه وزارتخانه اهتمام ویژه داشته و با تمتع از تجارت خویش و در چارچوب قوانین و مقررات در ایفای بهینه و مطلوب وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر راه و شهرسازی در آذرماه سال ۱۳۹۷، محمود محمودزاده به عنوان عضو هیأت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن منصوب کرده بود. وی پیش از این مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان بوده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

کلید مقابل را فعال کنید