کد خبر:138408
پ
نمایشگاه فرش دستباف ایران

افتتاح بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران

 افتتاحیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران فردا (یکشنبه ۴ شهریور ۹۸) ساعت ۱۰ صبح در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 افتتاحیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران فردا (یکشنبه ۴ شهریور ۹۸) ساعت ۱۰ صبح در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 

*** بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در نمایشگاه فرش دستباف‌ایران بیش از ۷۴۰ شرکت تولیدی و صادراتی صنعت فرش دستباف کشور حضور و مشارکت دارند که بیش از ۸۵۰ غرفه برای این کار در نظر گرفته شده است.

در این نمایشگاه که از تاریخ ۳ تا ۹ شهریور ادامه خواهد داشت، گنجینه‌ای از قالی‌های دستباف، مهمترین کالای فاخر ایرانی و آثار کم‌نظیر بافندگان و هنرمندان ایرانی را به نمایش گذاشته می‌شود.

هر یک از هفت روز نمایشگاه با یک عنوان نامگذاری شده است؛ در روز اول سامانه سجاف (سامانه جامع آماری فرش ایران) و همچنین سامانه وب و دکوراسیون رونمایی می‌شود. در روز دوم نیز نشستی تخصصی با حضور تجاری از پنج قاره جهان برگزار می‌شود.

 

*** حضور ۱۰۰ تاجر جهانی فرش در نمایشگاه فرش‌دستباف ایران

 

بیش از ۱۰۰ تاجر جهانی فرش از کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در بیست‌وهشتمین نمایشگاه‌فرش دستباف ایران حضور خواهند داشت که با شرکت‌ها و کارگاه‌های تولیدی فرش کشورمان دیدار و برای خرید فرش مذاکره می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رونمایی از برترین فرش‌های سال کشور، بافت زنده فرش، برگزاری کارگاه‌های علمی و آموزشی از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید