کد خبر:138285
پ
شیران

کاهش ۳.۶۰۰ تومانی قیمت هر کیلوگرم بنزن از سوی شیران

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (شیران) از کاهش ۳.۶۰۰ تومانی قیمت هر کیلوگرم بنزن از سوی شیران خبر داده است.

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (شیران) از کاهش ۳.۶۰۰ تومانی قیمت هر کیلوگرم بنزن از سوی شیران خبر داده است.

 

*** کاهش ۳.۶۰۰ تومانی قیمت هر کیلوگرم بنزن از سوی شیران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های بنزن از کاهش قیمت این ماده از ۱۰۴.۹۹۲ ریال به ۶۸.۸۷۱ ریال خبر داده است.

نرخ ماده اولیه بنزن به کیلویی ۶۸.۹۷۱ ریال کاهش پیدا کرده است از بنزن در ساخت لاستیک و تایر، صنعت چاپ و ساخت رنگ، تولید رزین، چسپ، نایلون، استایرن و در ترکیب حلال‌های صنعتی برای پاک‌کردن گریس و چربی از روی سطوح مختلف، استفاده می‌شود.

 

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران (ICIIC) از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آلکیل‌ بنزن خطی (LAB)، آلکیلات سنگین (HAB) و نرمال پارافین در منطقه خاورمیانه می‌باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۸۰ درصد بازار داخلی آلکیل‌ بنزن خطی، در زمره صادرکنندگان نمونه کشور نیز قرار دارد، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران در اصفهان واقع گردیده و صادرات محصولات این شرکت به اقصی نقاط جهان از طریق شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران در بندر بوشهر انجام می‌پذیرد.

 

*** بارگیری محصولات برای مشتریان داخلی

 

علاوه بر آن، بارگیری محصولات برای مشتریان داخلی و برخی از مشتریان خارجی در کشورهای همجوار با استفاده از تجهیزات مکانیزه به طور مستقیم از مجتمع اصفهان صورت می‌پذیرد، امروزه شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران با بهره‌گیری از نیروی متخصص، دانش فنی به‌روز و بهینه‌سازی مداوم فرآیند تولید محصول خود به عضوی مؤثر و شناخته شده در میان تولیدکنندگان جهانی آلکیل‌ بنزن خطی تبدیل شده و یکی از بازیگران اصلی بازار مواد اولیه صنایع شوینده در منطقه به شمار می‌آید.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این شرکت به منظور حفظ و ارتقای جایگاه ویژه خود در بازارهای منطقه‌ای و جهانی به دنبال گسترش صادرات محصولات خود به حوزه‌های آفریقا، آسیای مرکزی، اروپا و خاورمیانه می‌باشد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید