خبرنگار :
پ
نایب‌رئیس اتاق بازرگانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صنایع عنوان کرد

نارضایتی فعالین اقتصادی از سیاست‌گذاری‌های دولت + فیلم

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نارضایتی فعالین اقتصادی از سیاست‌گذاری‌های دولت را موجب بی‌ثباتی در تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت دانست.

 

*** نارضایتی فعالین اقتصادی از سیاست‌گذاری‌های دولت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حسین سلاح‌ورزی در حاشیه دومین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی ایران با عنوان راهبران توسعه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع، پیرامون انتظارات تشکل‌ها از دولت، اظهار داشت:

علیرغم اعتماد و باوری که در رأس دولت نسبت به نظرخواهی و مشورت با بخش خصوصی و تشکل‌ها وجود دارد متاسفانه در بدنه اجرایی دولت این باور ملموس نیست.

 

 

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی، افزود:

با توجه به الزامی که در ماده ۲ و ۳ قانون بهبود مستمر مبنی بر کسب نظر از فعالین اقتصادی وجود دارد این امر تا کنون رخ نداده و به  همین علت شاهد نارضایتی فعالین اقتصادی از سیاست‌گذاری‌ها هستیم که موجب خواهد شد ثبات کافی در تصمیماتی که گرفته می‌شود نداشته باشیم.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دومین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی، راهبران توسعه به مناسبت روز ملی تشکل‌های اقتصادی بعدازظهر سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، رضا رحمانی وزیر صنعت، غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، اعضای هیأت رئیسه اتاق ایران و جمع بزرگی از اعضای تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار شد.

 

فعالین اقتصادی

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری این گفتگو را ملاحظه فرمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید