کد خبر:137311
پ
فولادسازی شادگان
رئیس هیأت عامل ایمیدرو خبر داد

پیشرفت ١٩ درصدی پروژه احیای معادن کوچک

رئیس هیأت عامل ایمیدرو از پیشرفت ١٩ درصدی پروژه احیای معادن کوچک خبر داد.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو از پیشرفت ١٩ درصدی پروژه احیای معادن کوچک خبر داد.

 

*** پیشرفت ١٩ درصدی پروژه احیای معادن کوچک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، خداداد غریب‌پور امروز سه شنبه ٢٢ مرداد ٩٨ در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:

اکتشاف اولویت ما است و بر این اساس، ما در این حوزه کار را پیش خواهیم بود؛ اکتشاف البته سنگ بنای توسعه در بخش معدن است و با توجه و تذکر رسانه و برنامه‌ریزی ایمیدرو در کانون توجه قرار گرفته است.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو، افزود:

کمیته‌های اجرایی برای فعال‌سازی معادن کوچک تشکیل شده و  اکنون این دستور کار جدی ما است.

وی، گفت: این کار تا پایان تیرماه ١٩ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و نقشه راه معدن با ساعت‌ها کار تدوین شده و به صورت ماهانه نیز رصد می‌شود.

غریب پور، بیان کرد:

در عرصه واگذاری، پژوهش و فناوری کار مناسبی انجام داده و به اجرای برنامه‌های مرتبط با نقشه راه معدن، غنا بخشیده‌ایم، مجموعه بزرگ معدنی البته به رسانه به عنوان بازوی اجرایی و فکری اعتقاد دارد.

 

*** احیا و بازسازی معادن بزرگ و کوچک

 

رئیس هیأت عامل ایمیدرو، تصریح کرد:

اعتقاد به ساخت داخلی و احیا و بازسازی معادن بزرگ و کوچک داریم و در عین حال، پروژه احیای معادن کوچک را در سطح ملی اجرایی خواهیم کرد.

وی، افزود: فعالان بخش معدن را از شرکت‌های بزرگ معدنی کنار خود آورده‌ایم و در این راستا کار خواهیم کرد؛ ضمن اینکه در واگذاری‌ها نیز کار را به دقت پیش خواهیم برد، ضمن اینکه ظرفیت توسعه با تکیه بر شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی بخش خصوصی است، البته ما خود را مسئول توسعه بخش معدن در کشور می‌دانیم؛ البته توسعه باید پس از اکتشاف، به بخش خصوصی و با ظرفیت این بخش پیش رود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس هیأت عامل ایمیدرو با بیان اینکه در مجامع شرکت‌های معدنی تلاش و تمرکز ما بر روی افزایش سرمایه بود، اظهار داشت:

علی‌رغم همه تحریم‌ها و محدودیت‌ها، با رشد تولیدات معدنی مواجه بوده‌ایم و این یعنی رونق تولید؛ ضمن اینکه زمانی ما نگران حفظ تولید بودیم ولی اکنون رشد را تجربه می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

کلید مقابل را فعال کنید