کد خبر:136613
پ
واردات چای با ارز دولتی
 رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد

راه‌اندازی سامانه رصد قیمت با هدف ایجاد امنیت روانی برای مصرف‌کنندگان

 رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگانف هدف راه‌اندازی سامانه رصد قیمت را ایجاد امنیت روانی برای مصرف‌کنندگان دانست.

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان هدف راه‌اندازی سامانه رصد قیمت را ایجاد امنیت روانی برای مصرف‌کنندگان دانست.

 

*** راه‌اندازی سامانه رصد قیمت با هدف ایجاد امنیت روانی برای مصرف‌کنندگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عباس تابش، اظهار داشت:

این سامانه در دسترس عموم بوده و مردم با نصب اپلیکیشن مرتبط با آن می‌توانند علاوه بر نسخه وب، قیمت کالاها را به لحظه بررسی و شکایات خود را ثبت کنند.

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، افزود:

قرار است که اطلاع‌رسانی‌ مرتبط با قیمت کالاهای اساسی، حساس و ضروری مورد نیاز مردم در قالب این سامانه صورت گرفته و مردم بر مبنای این مقایسه قیمتی علاوه بر این که کالا را با قیمت رقابتی خرید کنند، شکایات مورد نظر خود از عرضه‌کنندگان کالا را به صورت لحظه‌ای ثبت کرده و به واحد بازرسی و نظارت اصناف و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اطلاع دهند.

 

*** امکان ثبت شکایت از طریق اپلیکیشن

 

وی تصریح کرد: دامنه کالاهای اعلام نرخ‌شده در این سامانه به سرعت گسترش خواهد یافت و تعداد آن از ۱۰۰ قلم کالا فراتر خواهد رفت؛ ضمن این که امکان ثبت شکایت نیز از طریق این اپلیکیشن نیز فراهم آمده است از سوی دیگر، تولیدکنندگان کالا نیز می‌توانند قیمت کالاهای خود را در این سامانه به ثبت رسانند تا بعد از تائید سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، نرخ آن‌ها در سامانه به ثبت رسیده و در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در پایان، اظهار داشت:

اکنون این سامانه در دسترس عموم است و برای نسخه‌های گوشی تلفن همراه اندروید فعال بوده و برای نسخه IOS نیز ظرف یک ماه آینده در دسترس خواهد بود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − یک =

کلید مقابل را فعال کنید