کد خبر:136467
پ
بازسازی سوریه
سفیر سوریه در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع تاکید کرد

ایران همانطور که در بیرون راندن تروریست‌های داعش همراه کشور سوریه بود، در مرحله بازسازی سوریه نیز همراه این کشور خواهد بود

سفیر سوریه در ایران با اشاره به اینکه ایران در بیرون راندن تروریست‌های داعش همراه سوریه بود، تاکید کرد ایران در مرحله بازسازی سوریه نیز همراه این کشور خواهد بود.

سفیر سوریه در ایران با اشاره به اینکه ایران در بیرون راندن تروریست‌های داعش همراه سوریه بود، تاکید کرد ایران در مرحله بازسازی سوریه نیز همراه این کشور خواهد بود.

 

*** بازسازی سوریه توسط شرکت‌های ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سفیر سوریه در ایران در حاشیه همایش آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت در سوریه و در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع پیرامون نقش ایران در طرح بازسازی سوریه، اظهار کرد:

ما به مشارکت استراتژیک و مهم ایران در منطقه و سوریه تاکید داریم و معتقدیم ایران همانطور که در بیرون راندن تروریست‌های داعش همراه ما بود در مرحله بازسازی کشور سوریه نیز کنار ما خواهد بود.

 

*** حمایت از شرکت‌های ایرانی در طرح بازسازی سوریه

 

عدنان محمود در ادامه با اشاره به حضور شرکت‌های ایرانی در طرح بازسازی سوریه، اظهار کرد:

کشور سوریه با ارائه تسهیلات به شرکت‌های دولتی و خصوصی ایران تلاش دارد تا این شرکت‌ها شرایط مساعدی برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در پروژه‌های سوریه داشته باشند.

 

کشور سوریه

 

 

*** برنامه‌ریزی دقیق در شرایط جنگ اقتصادی

 

سفیر سوریه در ایران با اشاره به توافق ایران و سوریه برای بازسازی کشور متبوعش، گفت:

 

به منظور مشارکت فعال در روند بازسازی سوریه و توانمند کردن واحدهای تولیدی، فرصت‌های گسترده‌ای برای ایران و حضور شرکت‌های مختلف ایرانی وجود دارد و بر اساس این توافق‌نامه بخش خصوصی دو کشور ایران و سوریه به عنوان شریک اساسی در پروژه‌های سرمایه‌گذاری سوریه شناخته می‌شوند.

 

این مقام مسئول در ادامه، تاکید کرد:

در شرایط جنگ اقتصادی باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم تا با اثرات این جنگ مقابله کنیم.

 

*** حضور ۶۰۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی سوریه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سفیر سوریه در ایران از آمادگی سفارت سوریه برای ارائه هرگونه خدمت‌رسانی و ارائه اطلاعات به سرمایه‌گذاران ایرانی برای شرکت در پروژه‌های سوریه خبر داد و گفت:

همانطور که همه ما می‌دانیم، اطلاعات ناقص آسیب‌رسان است و به همین دلیل سفارت سوریه در ایران این آمادگی را دارد تا اطلاعات درست را در اختیار شرکت‌های ایرانی قرار دهد.

بر اساس اطلاعات واصله ۶۰۰ شرکت ایرانی تاکنون برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی سوریه در دمشق اعلام آمادگی کرده‌اند و امیدواریم امسال نتایج مثبتی از برگزاری این نمایشگاه حاصل شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید