عکاس :
پ

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت در سوریه (گزارش تصویری)

همایش آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت در سوریه برگزار شد.

 

*** همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت در سوریه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت در سوریه با حضور معاون وزیر اقتصاد و تجارت خارجی سوریه، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و رئیس سازمان مناطق آزاد سوریه برگزار شد.

این همایش با هدف بررسی راهکارهای افزایش مبادلات تجاری و گسترش روابط اقتصادی دو کشور برگزار شد و با توجه به فراهم شدن فضای مثبت جهت فعالیت در بازار سوریه و امنیت قابل قبول در این کشور، حضور تجار و سرمایه‌گذاران ایرانی در بازار سوریه و استفاده از فرصت‌های موجود و همچنین بهره‌مندی از بازار مصرفی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

*** قدرتمند نبودن ظرفیت‌های صادراتی کشورمان برای حضور در بازارهای مدرن

 

محمدرضا مودودی در حاشیه نشست همایش آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع در پاسخ به این سوال که آیا برنامه خاصی برای استفاده از بازارهای سوریه وجود دارد که تجارب تلخ گذشته در نداشتن برنامه برای بهره‌مندی از بازارهای سایر کشورها تکرار نشود، اظهار داشت:

متأسفانه ظرفیت‌های صادراتی ما چندان قدرتمند نیستند، اما این موضوع به معنای ناتوانی کامل کشورمان در بحث صادرات نیست زیرا ما بازارهای فعالی مانند افغانستان و عراق را نیز داریم.

به گزارش خبرگزاری صنایع سرپرست سازمان توسعه و تجارت ایران در پایان، اظهار داشت:

در کشورهای دارای بازارهای مدرن همانند روسیه برندهای مختلف در آنجا شعب چند هزارتایی دارند.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری عکاس خبرگزاری صنایع از همایش آشنایی با فرصت‌های سرمایه گذاری و تجارت در سوریه را ملاحضه فرمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید