کد خبر:135125
پ
کارخانه تولید پودر استخوان

کارخانه تولید پودر استخوان با حضور وزیر صمت افتتاح شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از چند شهرک صنعتی در غرب مازندران، کارخانه تولید پودر استخوان را افتتاح کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از چند شهرک صنعتی در غرب مازندران، کارخانه تولید پودر استخوان را افتتاح کرد.

 

*** افتتاح کارخانه تولید پودر استخوان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از شهرک صنعتی مرزن آباد، کارخانه تولید پودر استخوان جهت استفاده در ایمپلنت دندانپزشکی را با اعتبار ۵ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی با اشتغال‌زایی ۲۰ نفر مستقیم و ۱۰۰ نفر غیرمستقیم افتتاح کرد.

رضا رحمانی همچنین از کارخانه ناب استیل، تولیدکننده اجاق گاز و هود و کارخانه تولید جاروبرقی صنعتی سولار بازدید کرد.

*** بازدید وزیر صنعت از کارخانه بی‌بافت کلاردشت

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز بازدید میدانی از کارخانه بی‌بافت که در زمینه ماسک و وسایل بهداشتی البسه در شهرستان کلاردشت داشت.
رحمانی در این بازدید گفت: مهمترین مشکلات کارخانه‌های تولیدی کشور و این کارخانه تامین نقدینگی و سرمایه در گردش است که بخشی از این در احکام بودجه در قالب تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده و اولویت کاری دولت است.
وی در ادامه بیان کرد: بعد از تهیه مواد اولیه، در بحث فروش، بازاریابی و صادرات برنامه‌های خوبی تهیه و در دست اقدام است؛ چرا که صادرات غیر نفتی از الزامات رونق تولید می‌باشد.
رحمانی در ارتباط با کارخانه بی‌بافت کلاردشت گفت:

این کارخانه و تولیدات ان از کالاهای خوب و استراتژیک می‌باشد و توانسته اشتغال‌زایی خوبی را فراهم کند؛ چرا که پس از راه‌اندازی کامل این کارخانه حدود ۶۰۰نفر مشغول خواهند شد و حمایت از این گونه مراکز تولید در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از این بازدیدها در نشستی که با محوریت کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور جمعی از فعالان اقتصادی در چالوس برگزار شد، شرکت کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول