خبرنگار :
پ
وزیر نفت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع:

نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید اقدامی مهم در راستای تقویت‌ زنجیره اجرای پروژه‌ها است+فیلم

وزیر نفت نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید را اقدامی مهم در راستای تقویت‌ زنجیره اجرای پروژه‌ها دانست که باید با جدیت دنبال و حمایت شود.

 

نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل

 

*** بازدید وزیر نفت از نمایشگاه فرصت های ساخت داخل

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بیژن زنگنه در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید و در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع پیرامون راه‌اندازی نهضت ساخت داخل اظهار داشت:
همکاران ما در وزارتخانه‌ها در تلاش برای حمایت از ساخت داخل هستند و برگزاری این نمایشگاه مهم مقدمه‌ای است برای ارتباط میان تولید‌کنندگان و افراد یا شرکت‌هایی که توانایی تولید قطعات وارداتی را دارند که باید با جدیت دنبال و حمایت شود تا بتوانیم تولید لازم را در کشور داشته باشیم.

 

نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل

 

*** تقویت زنجیره اجرای پروژه‌ها

 

وی در ادامه بیان کرد: شرکت‌های جی‌سی یا همان پیمانکاران عمومی در کشور باید تقویت شوند و پیمانکاران اجرای پروژه‌ها باید با سازنده‌ها پیوند داشته باشند و این زنجیره اجرای پروژه‌ها است که درواقع بخشی از کارهایی است که به حوزه نفت ارتباط دارد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر نفت در پایان، تاکید کرد:

بخش‌ پیمانکارهای عمومی از نظر من حیاتی است و تا الان نیز به لطف خداوند متعال کارها خوب پیش رفته و باید ادامه پیدا کند و ما باید با اقدامات مختلف همچون نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل، شرکت‌های پیمانکاران عمومی در کشور را تقویت کنیم.

در پایان می‌توانید گزارش تصویری خلاصه این گفتگو را ملاحظه نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید