کد خبر:134763
پ
مجامع عمومی
معاون توسعه مديريت، منابع و امور استان‌های سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتی ايران خبر داد

برگزاری مجامع عمومی سالیانه ۳۱ شرکت استانی تابعه تا پیش از موعد مقرر قانونی

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برگزاری مجامع عمومی سالیانه ۳۱ شرکت استانی تابعه تا پیش از موعد مقرر قانونی خبر داد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برگزاری مجامع عمومی سالیانه ۳۱ شرکت استانی تابعه تا پیش از موعد مقرر قانونی خبر داد.

 

*** برگزاری مجامع عمومی سالیانه ۳۱ شرکت استانی تابعه تا پیش از موعد مقرر قانونی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عزیزالله قربانی اظهار داشت:

در جلسات مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت شهرک‌های صنعتی ۳۱ استان کشور که با حضور نمایندگان قانونی سهامداران برگزار شد، گزارش حسابرس و بازرس قانونی قرائت و پس از ارائه توضیحات و بررسی لازم، صورت‌های مالی و عملکرد سال مالی این شرکت‌ها مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افزود:

مجمع عمومی همچنین با دقت نظر خاص، ۳۱ شرکت استانی تابعه را مکلف نمود در موعد مقرر قانونی نسبت به تعیین تکلیف و رفع ایرادات حسابرس و بازرس قانونی شرکت اقدام و طی برنامه زمان‌بندی اعلام شده، گزارش اقدامات به‌عمل آمده را به این سازمان منعکس نماید.

وی اضافه کرد: ارائه گزارش عملکرد شرکت شهرک‌های صنعتی ۳۱ استان کشور در حوزه‌های فنی، برنامه‌ریزی، صنایع کوچک، توسعه مدیریت و منابع، حقوقی و امور قراردادها، ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی، مناطق ویژه اقتصادی و روابط عمومی بخش دیگر جلسات مجامع عمومی عادی سالیانه این شرکت‌ها بود که با پرسش اعضای مجمع و ارائه توضیحات لازم توسط مدیران استانی پایان یافت.

 

*** ضرورت همکاری بیش از پیش شرکت شهرک‌‌های صنعتی استان‌ها

 

قربانی خاطرنشان کرد: نتیجه اقدامات شرکت‌های استانی تابعه در چارچوب تکالیف مجامع سنوات گذشته و صورت جلسه ابلاغی سال ۱۳۹۷ به همراه مستندات مربوطه در مقاطع زمانی سه ماهه به امور مجامع این سازمان ارسال می‌شود تا نسبت به پیگیری تکالیف مربوطه اقدام شود.

وی همچنین با اشاره به ضرورت همکاری بیش از پیش شرکت شهرک‌‌های صنعتی استان‌ها در برهه اقتصادی کنونی در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری صنعتی و رونق تولید و اشتغال در کشور افزود:

بر لزوم انجام برنامه‌ریزی دقیق به منظور انجام تکالیف مجامع عمومی و پاسخگویی کامل و صریح در ایفای وظایف محوله و مورد انتظار که مستلزم ارتقاء هماهنگی و مشارکت تمامی شرکت‌های تابعه از یک‌سو و حسن تعامل و تلاش در پیگیری امور تفویضی از سوی دیگر است، تأکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان، اظهار داشت:

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با دارا بودن ۴۹۷ شهرک و ۳۱۵ ناحیه صنعتی و ۳ منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌برداری، ۶۵ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فناوری، ۳۷ مرکز خدمات فناوری و کسب‌و‌کار، ۲ مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری، ۷۸ هزار و ۷۵۵ قرارداد منعقده و بهره‌برداری از ۴۶ هزار و ۷۲۳ واحد صنعتی کوچک، متوسط و کارگاهی، موجبات اشتغال مستقیم ۸۹۸ هزار و ۳۸۱ نفر را در ۳۱ استان کشور فراهم نموده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول