خبرنگار :
پ
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع بیان کرد

رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار دو دستاورد مهم نهضت ساخت داخل خواهد بود+فیلم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مثبت خواندن نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل، بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید را دو دستاورد مهم نهضت ساخت داخل دانست که در نهایت می‌تواند بازارهای صادراتی را تقویت و برند ایرانی را به برندی قابل قبول در سطح جهانی تبدیل کند.

 

 

*** حمایت مجلس از نهضت ساخت داخل و رونق تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سید فرید موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع، در خصوص حمایت مجلس از نهضت ساخت داخل و رونق تولید، اظهار داشت:

حمایت از ساخت داخل محدودیتی ندارد و از سال‌های گذشته تا به الان مجلس بر حمایت از ساخت داخل تاکید داشته و دارد و نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید اقدامی در همین راستا است.

 

*** دو دستاورد مهم نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم تهران در ادامه، نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید را دارای دو تاثیر و اهمیت ویژه دانست و اظهار داشت:

در خصوص اولین اهمیت این نمایشگاه باید عرض کنم، در حال حاضر یکی از چالش‌های مهم اقتصاد کشور کاهش ارزش پول ملی است و هیچ راهی برای تقویت پول ملی جز رونق تولید در کشور وجود ندارد و مجلس نیز قوانین متعددی را در این خصوص تصویب کرده است.

برگزاری این نمایشگاه که به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و در راستای نهضت ساخت داخل برگزار شده، یک اقدام مثبت در جهت حمایت از تولید است و اگر با توکل به خداوند متعال و همت مسئولان و تولیدکنندگان به خوبی اجرا شود، خروجی آن درواقع همان رونق تولید خواهد بود.

 موسوی در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به استقبال خوب شرکت‌ها، تولید‌کنندگان و کارآفرینان از این نمایشگاه، تاکید کرد:

همه دستگاه‌های اجرایی، نهاد‌ها و حتی بخش خصوصی باید از این نمایشگاه و نهضت ساخت داخل حمایت کنند تا بتوانیم رونق تولید را در کشور شاهد باشیم.

 

نهضت ساخت داخل

 

*** دستاورد دوم نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در خصوص دومین اهمیت نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل نیز، گفت:

نکته مهم دیگر که همه ما می‌دانیم باید انجام دهیم و نباید کوتاهی در این خصوص انجام شود، بهبود فضای کسب‌و‌کار است که تقویت و توفیق نهضت ساخت داخل تا حد زیادی می‌تواند به تحقق این مهم کمک کند، به همین دلیل امیدواریم با همت و عزم جدی مسئولان و خود تولیدکنندگان، نهضت ساخت داخل، موفق و هم‌چنان تداوم داشته باشد.

 

*** نهضت ساخت داخل عامل رونق بازارهای صادراتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان، اظهار داشت:

خوشبختانه کشور ما دارای پتانسیلی قوی جهت داخلی‌سازی محصولات متنوع می‌باشد و اگر حمایت از تولید داخل صورت گیرد می‌توانیم نه تنها در داخل بلکه حضوری جدی در بازارهای صادراتی داشته باشیم و برند ایرانی را به یک برند قابل قبول در عرصه جهانی تبدیل کنیم.

 

در پایان می‌توانید گزارش تصویری خلاصه این گفت‌وگو را ملاحظه نمایید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید