خبرنگار :
پ
رئیس سازمان ملی استاندارد اظهار داشت

ارتقاء خودروهای داخلی با برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید+فیلم

رئیس سازمان ملی استاندارد در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع، برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید را موجب ارتقاء خودروهای داخلی دانست.

 

*** ارتقاء خودروهای داخلی با برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نیره پیروزبخت در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع، نظر خود را در خصوص برگزاری این نمایشگاه و اقدامات لازمه برای تحقق اهداف رونق تولید را اینگونه بیان کرد:

این نمایشگاه با توجه به ماهیتش در میان خودروسازها و صنایع وابسته‌شان نیازهای خودشان را مطرح می‌کنند به طبع یک تبادل اطلاعات میان مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان صورت می‌گیرد با توجه به این موضوع از نظر من یک راه جدید برای تأمین نیازهای خودروسازان فراهم می‌شود.

 

 

رئیس سازمان ملی استاندارد در ادامه گفت:

این نمایشگاه باعث می‌شود خودروسازان و اهالی صنعت به توانمندی خود پی ببرند و متوجه شوند که می‌توانند آن چه مورد نیاز است را خود با تغییرات جزئی تولید کنند و اینگونه خودروساز می‌تواند وابستگی خود را به خارج از کشور کمتر و در آینده قطع کند.

وی اظهار امیدواری کرد که این تبادل اطلاعات میان مصرف‌کنندگان و تولیدکننده‌گان موجب تولید خودروهای بیشتر و ارتقاء خودروهای موجود شود و توصیه کرد کیفیت و استانداردها رعایت شود تا به مشکل برنخوریم.

 

*** حمایت سازمان ملی استاندارد از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید

 

پیروز بخت در ادامه این گفتگو اظهار داشت:

اگر استاندارها رعایت نکنیم و پس از رعایت نکردن به فکر چاره‌اندیشی باشیم با مشکل مواجه خواهیم شد و این زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست که محصولی تولید شود و پس از تولید به فکر ارتقاء سطح کیفیت آن باشیم.

 

به گزارش خبرگزاری صنابع، رئیس سازمان ملی استاندارد در پایان بیان کرد:

ما در سازمان ملی استاندارد، مشاور، همکار و راهنمای واحدهای صنعتی هستیم و هر اقدامی که نیاز باشد انجام خواهیم داد تا این نمایشگاه ثمره‌اش ارتقاء کیفیت خودروها باشد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید