اخبار برگزیده

کد خبر:134044
پ
دریافت کارت سوخت
بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد/برای دریافت کارت سوخت به پلیس +۱۰ مراجعه کنید

بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی است و متقاضیان دریافت کارت به پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی است و متقاضیان دریافت کارت سوخت به پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

 

*** برای دریافت کارت به پلیس +۱۰ مراجعه کنید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه اجباری شده است و طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای تامین کارت سوخت هیچ مشکلی وجود ندارد و همه افرادی که به هر عنوانی کارت سوخت ندارند می‌تواند با مراجعه به پلیس +۱۰ تقاضای صدور کارت کنند.

طبق اعلام این شرکت افرادی که کارت سوخت داشتند و برای فعال کردن کارت بانکی نیز اقدام کرده بودند، باید از تاریخ مقرر، صرفا از کارت سوخت استفاده کنند و افرادی نیز که متقاضی استفاده از کارت بانکی بودند و کارت سوخت نداشتند، بهتر است بدانند با توجه به این‌که اطلاعاتشان در سیستم ثبت شده، نیازی به مراجعه به پلیس+۱۰ ندارند و کارت سوخت برای این دسته از افراد ارسال می‌شود.

 

*** نحوه صدور کارت سوخت برای صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده‌اند

 

همچنین طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در نهم خرداد ماه آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آنها بر اساس ثبت‌نام انجام شده قبلی، صادر می‌شود و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آنها تحویل داده خواهد شد.

این هموطنان، هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت کارت به مأموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همچنین اگر عده‌ای از هموطنان که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده‌اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت‌نام از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ یا سامانه دولت همراه (به ترتیبی که متعاقباً اعلام می‌شود) برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول