اخبار برگزیده

کد خبر:133672
پ
کارخانه کاغذ

آغاز عملیات ساخت کارخانه کاغذ تربت حیدریه

عملیات ساخت کارخانه کاغذ تربت حیدریه با حضور وزیر صمت آغاز شد.

عملیات ساخت کارخانه کاغذ تربت حیدریه با حضور وزیر صمت آغاز شد.

 

*** عملیات ساخت کارخانه کاغذ تربت حیدریه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عملیات ساخت کارخانه کاغذ تربت حیدریه ۲۴ تیر در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه رباط سنگ بخش رخ این شهرستان آغاز شد، برای ساخت کارخانه تولید کاغذ با ظرفیت نهایی سالانه تولید ۲۱ هزار تن در مجموع مبلغ ۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است، مرحله نخست این کارخانه با زیربنای هشت هزار متر مربع در زمینی به وسعت ۲۰ هزار مترمربع و ظرفیت تولید سالانه ۱۰ هزار تن مبلغ ۳۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده تا ظرف ۱۱ ماه به بهر ه برداری برسد.

گفتنی است که در برنامه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت بازدید از کارخانه در حال ساخت فولاد رخ نیز گنجانده شده است. 

 

*** ۴۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در داخل کارخانه کاشی زرین

همچنین قرار است امروز دو واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریال در داخل کارخانه کاشی زرین تربت حیدریه افتتاح شود که شامل کارخانه کارتن‌سازی و افتتاح واحد تولید نایلون است.
بازدید از مرکز شتاب‌دهنده صنعتی سحان در روستای مورشک بخش مرکزی و دیدار با فعالان حوزه صنعت، معدن و بازار تربت حیدریه از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وزیر صمت به این شهرستان هستند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت هم‌چنین با سفر به شهرستان‌های زاوه و مه ولات به ترتیب در مراسم کلنگ‌زنی پروژه تولید بلوک‌های سیمانی کارخانه سیمان زاوه و کلنگ‌زنی پروژه صنعتی کربن فعال، حضور خواهد یافت و شایان ذکر است که تربت حیدریه در فاصله ۱۵۹ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

 
 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول