کد خبر:133635
پ
واحد صنعتی
استاندار زنجان خبر داد

بهره‌برداری ۶ واحد صنعتی در زنجان

استاندار زنجان از بهره‌برداری ۶ واحد صنعتی در زنجان خبر داد.

استاندار زنجان از بهره‌برداری ۶ واحد صنعتی در زنجان خبر داد.

 

*** بهره‌برداری ۶ واحد صنعتی در زنجان 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فتح‌الله حقیقی در همایش معرفی و تجلیل از صنعتگران، معدن‌کاران و اصناف برتر استان با اشاره به تلاش برای رونق تولید و حل مشکلات واحد صنعتی اظهار داشت:

تمام مردم، صنعتگران، معدن‌کاران، اصناف و مدیران و مسئولان در شرایط حاضر باید در حیطه وظایف خود، جامعه را آرام نگه دارند.

استاندار زنجان افزود:

مردم و تولیدکنندگان و اصناف سهم خود را در آرام‌سازی جامعه ایفا می‌کنند و مدیران نیز برای این کار باید کمتر حرف زده و بیشتر عمل کنند.

وی تصریح کرد: حرف زدن و عمل کردن در شرایط آزاد و مطمئن، هنر نیست بلکه عمل کردن در جایی که تنگنا وجود دارد مهم بوده و هنر است.

حقیقی گفت: در راستای آرام‌سازی جامعه، هیچ جلسه‌ای به صورت نمایشی تشکیل نشده و جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید نیز در خارج از ساختمان استانداری و در واحدهای مشکل‌دار تشکیل می‌شود.

 

*** مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی

 

استاندار زنجان در خصوص واحد صنعتی در زنجان افزود:

مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی و صنعتی در صورت امکان در داخل استان رفع شده و در غیر این صورت از طریق مسئولان کشوری پیگیری می‌شود.

حقیقی خاطرنشان کرد:

وقتی سرمایه‌گذاران و صاحبان صنعت، پیگیری مشکل از سوی مدیران را ببینند، انگیزه و امیدواری در آن‌ها ایجاد شده و هر آنچه در توان دارند تلاش می‌کنند.

وی با بیان این که اقدامات بسیاری برای رفع مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی انجام شده است، اظهار داشت:

پسماند دپو شده روی زنجان در آینده نزدیک تعیین تکلیف شده و پسماند تولیدی موجود نیز با تعیین مکان مشخص، تعیین تکلیف خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، استاندار زنجان در پایان، اظهار داشت:

بازبینی منطقه ماهنشان برای صدور مجوز اکتشاف معدن که ۴۰ درصد از مساحت آن حفاظت شده و عرضه خاک انگوران در بازار بورس بدون سنوات سهمیه‌ای نیز از دیگر اقداماتی است که در حال پیگیری و انجام است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول