کد خبر:133366
پ
تأمین ماشین‌آلات
مدیرکل صنایع ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت خبر داد

تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز واحدها در دستور کار

مدیرکل صنایع ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت از دستور کار قرار دادن تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز واحدها خبر داد.

مدیرکل صنایع ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت از دستور کار قرار دادن تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز واحدها خبر داد.

 

*** تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز واحدها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، امیر حسین شیروی در جریان بازدید از واحدهای تولیدی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت:

برای تأمین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز واحد‌ها علاوه بر اقدامات صورت گرفته برای تسریع در واردات اقلام مورد نیاز در کوتاه مدت، طبق سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه تعیمق ساخت داخل و بومی سازی بسیاری از اقلام مورد نیاز در دستور کار است.

 

مدیرکل صنایع ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود:

در همین چارچوب از ۲۷ ام تیر ماه سال ۹۸ به همت وزارت صنعت، معدن وتجارت، اولین نمایشگاه تعمیق ساخت داخل با هدف معرفی نیازمندی‌های واحدهای بزرگ صنعتی کشور برای تأمین قطعات و تجهیزات برگزار می‌شود.

 

*** پیگیری مشکلات صادرات محصولات تولیدی

 

وی در این بازدید از شرکت آدوپن پلاستیک پرشین، درب معتقد، پارلامنسوجات، واحد شماره ۲ شیرین عسل و شرکت صادراتی خوشه چرم خاوران و هم‌چنین از شرکت آهن فولاد جهان سپاهان، بلبرینگ‌سازی، پالاز موکت، سهندجام، سهندسیلیس، صنایع غذایی بشارت و نهایتا شیرین وطن بازدید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است پیگیری مشکلات صادرات محصولات تولیدی شرکت تراکتورسازی ایران و هم‌چنین مسائل شرکت بلبرینگ سازی تبریز از جمله موارد پیگیری شده از سوی مدیرکل صنایع ماشین‌سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن تجارت در استان آذربایجان‌شرقی بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول