کد خبر:133235
پ
صاحبان صنایع عمان

دیدار وزیر صنعت با تجار و صاحبان صنایع عمان

وزیر صنعت روز پنجشنبه ۲۰تیر ۹۸ ضمن بازدید از مراکز صنعتی با فعالان تجاری و صاحبان صنایع عمان دیدار و گفتگو کرد.

وزیر صنعت روز پنجشنبه ۲۰تیر ۹۸ ضمن بازدید از مراکز صنعتی با فعالان تجاری و صاحبان صنایع عمان دیدار و گفتگو کرد.

 

*** ایران آماده ارائه تسهیلات به صاحبان صنایع عمان و سرمایه‌گذاران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صمت جمهوری اسلامی ایران در نشست صمیمی که با تجار و صاحبان صنایع عمان در محل اتاق بازرگانی و صنایع این کشور برگزار شد، با بیان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشورمان در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذاران عمانی و بازرگانان اعلام کرد.

در ادامه این دیدار شرکت کنندگان به ارائه نقطه نظرات خود درباره برخی چالش‌های فراروی مراودات تجاری با بخش‌های دولتی و خصوصی کشورمان پرداختند و وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به آنان پاسخ داد.

وزیر صنعت همچنین صبح روز پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸ با حضور در شهرک صنعتی الرسیل در مسقط، ضمن بازدید از پروژه‌های صنعتی و تجاری در این شهرک، با مسئولین شهرک‌های صنعتی عمان ملاقات و درباره توسعه و تقویت همکاری مشترک و تبادل تجارب در زمینه های مختلف اقتصادی و صنعتی بحث و تبادل نظر کرد.

 

*** برگزاری کمیسیون مشترک دو کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران که ریاست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان را بر عهده دارد در طول سفر دو روزه خود با شماری از مقامات عالی دولتی سلطنت عمان دیدار و درباره گسترش روابط تجاری و محورهای مذاکراتی هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور که قرار است مهرماه آینده در تهران برگزار شود، گفتگو کرد.

وزیر صمت و هیأت بلند پایه دولتی، عصر روز پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸  مسقط را به مقصد تهران ترک کردند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول