کد خبر:133046
پ
اشتغال و رفاه اقتصادی
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی تاکید کرد

نگاه دولت در مناطق مرزی و کمتر توسعه یافته به مسأله اشتغال و رفاه اقتصادی مردم

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر نگاه دولت در مناطق مرزی و کمتر توسعه یافته به مسأله اشتغال و رفاه اقتصادی مردم تاکید کرد.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی بر نگاه دولت در مناطق مرزی و کمتر توسعه یافته به مسأله اشتغال و رفاه اقتصادی مردم تاکید کرد.

 

*** نگاه دولت در مناطق مرزی و کمتر توسعه یافته به مسأله اشتغال و رفاه اقتصادی مردم 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کمک به سرمایه‌‌گذاران و تولید‌کنندگان مناطق مرزی با محوریت صادرات به کشورهای هدف همسایه را از سیاست‌های اقتصادی مهم دولت برشمرد و بر بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های مختلف مناطق در این زمینه در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور تأکید کرد.

محسن صالحی‌نیا با بیان این مطلب در جریان بازدید از شهرک صنعتی درگز و نشست با نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی و صنعتگران این شهرستان اظهار داشت:

نگاه دولت در مناطق مرزی و نیز کمتر توسعه یافته به مسأله اشتغال و رفاه اقتصادی مردم این مناطق است و با سیاست‌هایی که اتخاذ کرده، ضمن ایجاد رشد اقتصادی، از مهاجرت مردم این مناطق، به‌خصوص جوانان جلوگیری شده است.

 

*** پیشبرد اهداف برنامه‌های اقتصادی دولت در مناطق مرزی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی در پایان، اظهار کرد:

پیشبرد اهداف برنامه‌های اقتصادی دولت در مناطق مرزی و کمتر توسعه یافته را با ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی، تأمین زیرساخت‌ها و نیز برنامه‌های توسعه‌ای صنایع کوچک امکان پذیر دانست تا با ایجاد فضای کسب و کار، به اشتغال پایدار در این مناطق کمک شود.
 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول