عکاس :
پ

دومین روز از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه (گزارش تصویری)

دومین روز از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

*** نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی ارتقاء‌دهنده صنعت و معدن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه از ۱۸ تیر ماه تا ۲۱ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

مدیر برگزارکننده نمایشگاه سنگ‌های تزئینی معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات ضمن اشاره به تلاش چهارساله خود در زمینه پیوند دادن صنعت سنگ با علم و فناوری روز و برگزاری ورک شاپ‌های آموزش عملی در این نمایشگاه‌ اظهار داشت:

این نمایشگاه ویترین صنعت معدن و حاصل یک سال تلاش ماست که موجب فرهنگ‌سازی و ارتقای صنعت می‌شود، که حاصل آن رونمایی از ماشین‌آلات، نوآوری‌های معدنی در تولید و توزیع و… است.

کاوه فاضل افزود: این دوره یازدهم برگزاری نمایشگاه در تهران است همچنین از سال ۱۳۹۵ با شرکت روشان روز بعنوان برگزارکننده نمایشگاه یک کارگروه صنفی تشکیل داده‌ایم.

 

*** اهداف و مشکلات نمایشگاه بین‌ المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات

 

وی در ادامه به طولانی بودن پروسه ارائه جدول برنامه‌ریزی برای حضور صاحبان صنایع کشورهای دیگر در نمایشگاه نیز اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر برگزارکننده نمایشگاه سنگ‌های تزئینی معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات در پایان اظهار داشت: تاثیر تحریم‌ها بر نمایشگاه‌ بین‌المللی سنگ‌های تزئینی باعث شده است که تنها از کشور‌های چین، ترکیه، ایتالیا غرفه دار داشته باشیم.

 

در ادامه می‎‌توانید گزارش تصویری روز دوم نمایشگاه بین‌ المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه را مشاهده فرمائید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =

کلید مقابل را فعال کنید