کد خبر:133010
پ
نمایشگاه سنگ‌های تزئینی
مدیر برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه تشریح کرد

دستاوردهای حرکت بر اساس سند راهبردی برگزاری نمایشگاه سنگ‌های تزئینی

مدیر برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه دستاوردهای حرکت بر اساس سند راهبردی برگزاری نمایشگاه سنگ‌های تزئینی را تشریح کرد.

مدیر برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه دستاوردهای حرکت بر اساس سند راهبردی برگزاری نمایشگاه سنگ‌های تزئینی را تشریح کرد.

 

*** نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی ارتقاء‌دهنده صنعت و معدن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه از ۱۸ تیر ماه تا ۲۱ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

کاوه فاضل ضمن اشاره به تلاش چهارساله خود در زمینه پیوند دادن صنعت سنگ با علم و فناوری روز و برگزاری ورک شاپ‌های آموزش عملی در این نمایشگاه‌ اظهار داشت:

این نمایشگاه ویترین صنعت معدن و حاصل یک سال تلاش ماست که موجب فرهنگ‌سازی و ارتقای صنعت می‌شود، که حاصل آن رونمایی از ماشین‌آلات، نوآوری‌های معدنی در تولید و توزیع و… است.

وی افزود: این دوره یازدهم برگزاری نمایشگاه در تهران است همچنین از سال ۱۳۹۵با شرکت روشان روز بعنوان برگزارکننده نمایشگاه یک کارگروه صنفی تشکیل داده ایم.

 

*** اهداف و مشکلات نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات

 

مدیر برگزارکننده نمایشگاه سنگ‌های تزئینی معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه در ادامه به طولانی بودن پروسه ارائه جدول برنامه‌ریزی برای حضور صاحبان صنایع کشورهای دیگر در نمایشگاه نیز اشاره کرد.

فاضل اظهار داشت: تاثیر تحریم‌ها بر نمایشگاه‌ بین‌المللی سنگ‌های تزئینی باعث شده است که تنها از کشور‌های چین، ترکیه، ایتالیا غرفه دار داشته باشیم.

فاضل اهداف برگزاری این نمایشگاه را افزایش حجم مبادلات بازرگانی خارجی، توسعه‌ همکاری‌های اقتصادی درونی و بیرونی صنف و صنعت سنگ، ایجاد رقابت سالم داخلی و بین‌المللی، تبادل اطلاعات و دانش فنی در همه‌ی زمینه‌های صنعت سنگ، انتقال فناوری و توسعه و گسترش ارتباطات بین‌المللی، توسعه و گسترش خدمات نرم‌افزاری، فنی و مهندسی سنگ در داخل و تلاش برای صادرات آن، توسعه‌ی اطلاعات و آموزش عمومی بازدیدکنندگان دانست.

 

*** ماحصل حرکت بر اساس سند راهبردی برگزاری نمایشگاه

 

وی در ادامه صحبت‌هایش از حضور نداشتن و در صف انتظار بودن ۸۶ شرکت به دلیل کافی نبودن ۸۰۰۰ هزار متر فضای مفید محل برگزاری نمایشگاه خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه در پایان با اشاره به ماحصل حرکت بر اساس سند راهبردی برگزاری نمایشگاه، اظهار داشت:

افزایش صددرصدی کمیت در بخش ریالی و افزایش ۳۰۰ درصدی در بخش ارزی که تا سال ۹۷ ادامه داشت، حاصل سند راهبردی برگزاری نمایشگاه بود که ما از ابتدا بر اساس آن حرکت کردیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول