کد خبر:133149
پ
سازمان آتش‌نشانی

 افتتاحیه دوره MBA مدیریت استراتژیک اختصاصی سازمان آتش‌نشانی

افتتاحیه دوره MBA مدیریت استراتژیک اختصاصی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در این سازمان برگزار شد.

افتتاحیه دوره MBA مدیریت استراتژیک اختصاصی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در این سازمان برگزار شد.

 

*** افتتاحیه دوره MBA مدیریت استراتژیک اختصاصی سازمان آتش‌نشانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ابوالفضل کیانی بختیاری در مراسم افتتاحیه دوره MBA مدیریت استراتژیک اختصاصی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، بیان کرد:

هرجا که بحران هست اولین نیروهایی که با اقتدار در صحنه حاضر می‌شوند، نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در ادامه ضمن بیان تاریخچه‌ای از فعالیت‌های سازمان مدیریت صنعتی گفت:

مجموعه سازمان مدیریت صنعتی سابقه‌ای به قدمت بیش از ۵۵ سال دارد و با هدف توسعه ظرفیت‌های مدیریت در کشور و تربیت مدیر برای بنگاه‌ها پایه‌گذاری شده است تا مدیرانی که در سازمان دانش مدیریت می‌آموزند در بنگاه‌ها فعالیت خود را آغاز کنند.

 

*** برگزاری دوره‌های بین‌المللی

 

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های بین‌المللی این سازمان گفت:

در حوزه آموزش با دانشگاه‌های معتبر فرانسه، کانادا و آلمان همکاری داریم، هم‌چنین بسیاری از دوره‌های تخصصی جدید از جمله مدیریت کسب و کارهای دانش‌بنیان، مدیریت فناوری و نوآوری؛ مدیریت هوا فضا؛ مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط با آلمان‌ها، مدیریت صندوق‌های بازنشستگی با ایتالیا، مدیریت تحول دیجیتال؛ مدیریت مسئولیت اجتماعی بنگاه‌ها و سازمان‌ها (CSR)؛ مدیریت صنایع معدنی؛ مدیریت نفت و گاز و پتروشیمی را راه‌اندازی کرده‌ایم.

ابوالفضل کیانی بختیاری تصریح کرد:

دوره MBA مدیریت استراتژیک، از دوره‌های مهم و بارز سازمان مدیریت صنعتی در حوزه آموزش است.

در این مراسم هم‌چنین رییس هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی در سخنانی حضور نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در دوره MBA مدیریت استراتژیک را نشان دهنده عزم راهبردی مدیریت سازمان آتش‌ نشانی برای توسعه نیروی انسانی عنوان کرد.

 

*** توسعه قابلیت‌های محوری سازمان آتش‌نشانی

 

مرتضی عمادزاده در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد که حضور در دوره MBA مدیریت استراتژیک، علاوه بر توسعه قابلیت‌های محوری سازمان آتش‌نشانی، باعث سرآمدی این سازمان در سطح منطقه گردد.

 وی افزود: در سخنانی ضمن معرفی خدمات این سازمان، حضور نیروهای سازمان آتش‌ نشانی در دوره MBA مدیریت استراتژیک سازمان مدیریت صنعتی را بخشی از برنامه‌های میان مدت این سازمان عنوان کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیریت استراتژیک اختصاصی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پایان، اظهار داشت:

با توجه به سابقه سازمان مدیریت صنعتی و کاربردی بودن دوره‌های آموزشی آن، این سازمان را برای دوره MBA مدیریت استراتژیک انتخاب کردیم و امیدواریم که نتایج ملموس آن را در ارائه خدمات سازمان آتش‌نشانی برای رفع مشکلات شهری مشاهده کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 15 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول