عکاس :
پ

افتتاح نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه (گزارش تصویری)

 یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه توسط وزیر صنعت، معدن وتجارت افتتاح شد.

 

*** نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی پس از افتتاح و بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزیینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در تهران در گفتگو با خبرنگاران، تصریح کرد:

در صنعت سنگ خودکفا هستیم، توانایی تولید داخل در بسیاری از شرکت‌های این حوزه وجود دارد و تمام فرآیندها و زنجیره تولید آن را در داخل کشور داریم.

 

*** ورود شرکت‌های دانش بنیان به صنعت سنگ کشور

 

وی با اشاره به ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به این عرصه، افزود:

کشورمان در حوزه ذخایر سنگ از کشورهای پرپتانسیل است و به توانمندی‌های خوبی نیز در صنعت سنگ رسیدیم، از طرفی ورود شرکت‌های دانش بنیان به این عرصه نیز یک پتانسیل و ظرفیت مهم و بسیار حائز اهمیت است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان، مشکل نقدینگی را یکی از مشکلات جدی صنعت قطعه سازی و خودرو در کشور دانست و گفت: لازمه عمل به تعهدات، افزایش تولید است که باید فقط نقدینگی تامین شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزیینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته و همچنین یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در تهران امروز سه شنبه ۱۸ تیر ۹۸ با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به صورت رسمی آغار به کار کرد.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری افتتاح نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه را ملاحضه فرمائید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید