کد خبر:133053
پ
زمان ثبت نام
مدیرکل تعاون,کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی خبر داد

زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان اعلام کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زمان ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان اعلام کرد.

 

*** زمان ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر تا پایان تیرماه ادامه دارد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا نقی‌زاده با اشاره به آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان، اظهار کرد:

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی با هدف شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگوی جامعه به آحاد مردم خصوصا جوانان و ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری و ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی نسبت به برگزاری این جشنواره به صورت سالانه اقدام می‌نماید.

وی افزود: رویکرد این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه‌های کسب و کاری بوده که از سال ۹۳ یا قبل از آن و با تکیه بر نوآوری، به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته باشند؛ لذا تمامی بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه‌های(خرد، کوچک، متوسط و بزرگ) می‌توانند در این رقابت شرکت نمایند.

نقی زاده تصریح کرد: بنگاه‌هایی که حداکثر تا ۱۵ درصد از سهام آن‌ها متعلق به نهاد  یا عمومی باشد نیز می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند؛ همچنین کارآفرینانی که در جشنواره کارآفرینان برتر سال‌های ۹۵ یا ۹۶ بعنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی انتخاب شده بودند امکان ثبت نام در جشنواره سیزدهم را ندارند.

 

*** روش‌های ثبت نام جشنواره ملی کارآفرینان برتر 

 

وی در ادامه گفت: براساس فراخوان ثبت نام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی، این جشنواره به‌منظور هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور از تاریخ هشت خرداد آغاز و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت. 

به گزارش خبرگزاری صنایع مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان اظهار داشت: علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه Karafarinanebartar.ir نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات خود اقدام نمایند و در صورت لزوم  و کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره استان واقع در بلوار سربازان گمنام خیابان شهید بهشتی منش ، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۴۵۵۹۷۰  تماس حاصل نمایند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول