کد خبر:132225
پ
محمدباقر عالی
رئیس هیأت عامل ایدرو خبر داد

برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت‌های تولید داخل و رونق تولید

رئیس هیأت عامل ایدرو از برگزاری نمایشگاه فرصت‌های تولید داخل و رونق تولید در اواخر تیر سال ۹۸ خبر داد.

رئیس هیأت عامل ایدرو از برگزاری نمایشگاه فرصت‌های تولید داخل و رونق تولید در اواخر تیر سال ۹۸ خبر داد.

 

*** هدف برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت‌های تولید داخل و رونق تولید 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدباقر عالی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال رونق تولید و پویش ملی نهضت تولید داخل، هدف از برگزاری نمایشگاه را بهم رسانی صنایع با سازندگان و مراکز فناور به منظور داخلی سازی قطعات در سال رونق تولید عنوان کرد.

عالی افزود: این نمایشگاه بزرگ‌ترین و مناسب‌ترین آوردگاه ملی برای مذاکرات دو و چند جانبه میان طرفین تقاضا در گروه‌های صنعت خودرو و قطعات آن، لوازم خانگی، صنایع معدنی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مخابرات و صنایع دریایی با طرفین عرضه نظیر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، شرکت‌های دانش‌بنیان، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و صندوق‌ها و ساختارهای حمایتی و … به کمک واسط‌های فناوری و صنعتی است.

 

*** دعوت از گروه‌های صنعتی بزرگ کشور برای حضور در این نمایشگاه

 

رئیس هیأت عامل ایدرو با دعوت از گروه‌های صنعتی بزرگ کشور برای حضور در این نمایشگاه، اظهار داشت:

شرکت‌ها و مجموعه‌های صنعتی می‌توانند نیازهای خود را برای تامین انواع قطعات و ماشین‌آلات در این نمایشگاه معرفی کنند و شرکت‌های توانمند، دانش‌بنیان و فناور نیز با نیازهای صنعتی کشور بهتر از پیش آشنا می‌شوند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این نمایشگاه که قرار است از ۲۷ الی پایان تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود، فرصت مناسبی برای متخصصان و فناوران به منظور شناسایی چالش‌ها و نیازهای صنعت و عقد تفاهم‌نامه همکاری برای داخلی‌سازی این نیازها خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حضور در نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید به نشانی tavaniran.idro.ir مراجعه کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید