کد خبر:132159
پ
ایدرو در صنایع نوین
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد

سرمایه‌گذاری ۲۲۰۰ میلیاردی ایدرو در صنایع نوین کرمانشاه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از دو طرح صنایع نوین در کرمانشاه از سرمایه‌گذاری ۲۲۰۰ میلیاردی ایدرو در صنایع نوین کرمانشاه خبر داد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از دو طرح صنایع نوین در کرمانشاه از سرمایه‌گذاری ۲۲۰۰ میلیاردی ایدرو در صنایع نوین کرمانشاه خبر داد.

 

*** سرمایه‌گذاری ۲۲۰۰ میلیاردی ایدرو در صنایع نوین کرمانشاه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدباقر عالی در حاشیه مراسم بازدید از واحدهای درحال احداث این سازمان در کرمانشاه اظهار کرد:

بر اساس تفاهم‌نامه بین استانداری کرمانشاه و ایدرو همزمان با تأمین‌ مالی تکمیلی این دو کارخانه از طریق منابع استانی و سامانه بانکی، ایدرو نیز مجموعا با تأمین حدود سه‌هزار میلیارد ریال سرمایه این دو واحد دارای فناوری نوین را به بهره‌برداری می‌رساند.

 

*** ۶۶ میلیون لیتر الکل سوختی غلات در واحد بیواتانول 

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود:

با راه‌اندازی واحد بیواتانول سوختی کرمانشاه سالانه ۶۶ میلیون لیتر الکل سوختی غلات تهیه می‌شود که به عنوان محصول پاک جایگزین افزودنی‌های مضر پترو‌شیمیایی در بنزین شده و علاوه بر کاهش زیان‌های محیط زیستی و سلامتی، باعث صرفه‌جویی سالانه حدود ۶۵ میلیون یورو می‌شود.

وی با اشاره به این که فناوری به کاررفته در این کارخانه منطبق با فناوری نوین جهانی است افزود:

کنجاله تخمیری باقیمانده از تولید الکل سوختی نیز یک ماده ارزشمند غذای دام است که اکنون بصورت وارداتی تهیه می‌شود و بعنوان محصول جانبی سالیانه ۶۰ هزار تن تولید می‌شود.

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو  هم‌چنین از تکمیل و راه‌اندازی فاز سبز کارخانه بیوایمپلنت کرمانشاه تا پایان سال ۹۸ خبر داد و اظهار داشت:

با راه‌اندازی این مرکز فناوری پیشرفته بافت‌‌های پایه طبیعی مورد نیازبیماران مختلف قلبی و عروقی، مفصلی و دندانی تولید می‌شود که جانشین قطعات مصنوعی فعلی در فرآیندهای پزشکی شده و کیفیت مداوا و هزینه‌های درمانی ارزی و داخلی کشور کاهش می‌یابد

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید