کد خبر:128360
پ
مراکز اسقاط
عضو هیأت‌ مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خبر داد

نارضایتی مدیران مراکز اسقاط خودرو از عملکرد ستاد مدیریت حمل‌‌و‌نقل

عضو هیات‌ مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت، از نارضایتی مدیران مراکز اسقاط خودرو نسبت به عملکرد ستاد مدیریت حمل‌‌و‌نقل خبر داد.

عضو هیأت‌ مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت، از نارضایتی مدیران مراکز اسقاط خودرو نسبت به عملکرد ستاد مدیریت حمل‌‌و‌نقل خبر داد.

 

*** اعتراض مدیران مراکز اسقاط خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مصطفی جودی با اشاه به نارضایتی مدیران مراکز اسقاط خودرو، اظهار داشت:

علت عمده تجمع مدیران مراکز اسقاط خودرو این بود که مدیران ستاد مدیریت حمل‌‌و‌نقل‌ و سوخت در برابر مشکلاتی که برای این صنف پیش آمده، پاسخگو نیستند.

عضو هیأت‌ مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط، افزود:

زمانی که ستاد مدیریت حمل‌‌و‌نقل و سوخت به عنوان ناظر عالی دولت و مسئول نوسازی ناوگان فرسوده، سال‌های طولانی به مسائل صنف و تشکل صنعتی ذی‌ربط خود توجهی نمی‌کند و حتی نمی‌توان با رئیس ستاد برای طرح مسائل جدی ملاقاتی داشت، طبیعی است که کار به این مرحله خواهد رسید.

وی تاکید کرد: در حال حاضر با وجود سرمایه‌گذاری سنگین در این حوزه اما فعالان صنف مراکز اسقاط مدت‌هاست که بیکار هستند، سرمایه‌های آن‌ها رو به نابودی است و پاسخگویی وجود ندارد.

 

*** فقدان برنامه در ستاد مدیریت حمل‌و‌نقل و سوخت

 

مصطفی جودی با بیان این که در سایه سوء تدبیر ستاد حمل‌و‌نقل، فضای ثبت آگهی تنها برای افراد معدودی باز شده است، گفت:

این کار پسندیده ای نیست و به دور از انصاف و اخلاق است؛ باید در این رابطه شفاف‌سازی صورت گیرد چرا که اگر مشکل قانونی صفحه ثبت آگهی حل شده است پس چرا بعد از باز شدن مجددا بسته شده و اگر صفحه، مشکل حقوقی و قانونی دارد چرا پس از دو سال همچنان از آن استفاده می‌شود.

عضو هیأت‌ مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط با تاکید بر این که هر شخصی مسئولیتی را می‌پذیرد باید بابت آن پاسخگو باشد، افزود:

بعید است رییس ستاد مدیریت حمل‌و‌نقل حتی از یک مرکز ما بازدید کرده باشد.

وی تصریح کرد: مدت‌هاست که ستاد، هیچ طرح و برنامه و مصوبه ای در راستای ایجاد ظرفیت برای فعالیت مراکز اسقاط در سراسر کشور ارائه نداده است که نتیجه آن چیزی جز بیکاری، انباشت زیان مراکز و نابودی سرمایه‌های این بخش و فشار بر فعالان این حوزه نخواهد بود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو هیأت‌ مدیره انجمن صنفی مراکز‌ اسقاط در پایان، اظهار داشت:

طی جلسه‌ای که با حضور نمایندگان مدیران این مراکز‌ اسقاط، رییس ستاد و نماینده وزیر برگزار شد مقرر شد گواهی‌هایی که در روز ۱۵ خرداد ۹۸ از طریق سامانه از لیست خارج شده بود را به صف انتظار برگردانند و جلساتی جهت تعیین نحوه فروش و انتقال این گواهی‌ها برگزار شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبر خودرو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید