کد خبر:127618
پ
قیمت پژو
با اعلام خبر ورود ۱۰۰ هزار خودرو به بازار صورت گرفت

ریزش ۲ تا ۳۰ میلیونی قیمت پژو در بازار خودرو

با اعلام خبر ورود ۱۰۰ هزار خودرو به بازار، قیمت خودروها روند کاهشی به خود گرفته و شاهد ریزش ۲ تا ۳۰ میلیونی قیمت انواع پژو در بازار خودرو بوده‌ایم.

با اعلام خبر ورود ۱۰۰ هزار خودرو به بازار، قیمت خودروها روند کاهشی به خود گرفته و شاهد ریزش ۲ تا ۳۰ میلیونی قیمت انواع پژو در بازار خودرو بوده‌ایم.

 

*** کاهش قیمت پژو ۴۰۵

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با اعلام خبر ورود بیش از ۱۰۰ هزار خودرو به بازار، تازه‌ترین اخبار از بازار خودرو، از روند کاهشی قیمت برخی خودروها حکایت دارد.

در حالی که پژو ۴۰۵ در هفته اول خردادماه ۹۸ نزدیک به ۸۴ میلیون تومان قیمت خورد، در هفته دوم خردادماه به نرخ ۸۰ میلیون تا ۸۰ میلیون و پانصد هزار تومان معامله می‌شود.

 هم چنین، قیمت ۴۰۵ دوگانه سوز نیز از ۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است. 

پژو ۴۰۵ SLX هم  از ۹۰ میلیون تومان به ۸۸ میلیون تومان رسید.

 

*** کاهش محسوس‌ قیمت پژو پارس

 

کاهش قیمت‌ در خودروی پژو پارس محسوس‌تر بوده است، به نحوی که نرخ پژو پارس کد ۲۹ از ۱۰۴ میلیون به ۱۰۱ میلیون تومان رسیده است.

علاوه بر این، پژو پارس کد ۳۲ نیز با پذیرش ریزش ۳ میلیونی قیمت در همین بازه زمانی، به بهایی معادل ۱۰۰ میلیون معامله می‌شود.

پژو پارس دوگانه‌سوز نیز از کانال ۱۳۳ میلیون تومان به محدوده ۱۲۷ میلیونی ورود کرده است.

بر اساس گزارش قیمت‌ها در بازار، پژو پارس LX کد ۱۵ در حالی به قیمت ۱۲۹ میلیون تومان قیمت خورده است که قیمت این خودرو پیش از این ۱۳۶ میلیون تومان بود.

در نوع اتوماتیک، پژو پارس اتوماتیک نیز از ۱۸۲ میلیون تومان به ۱۵۰ تا ۱۵۴ میلیون رسیده که در نوع خود قابل توجه است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اگرچه قیمت‌های کنونی بازار خودرو را نمی‌توان قیمت‌های معقولی دانست اما از زمان اعلام خبر ورود ۱۰۰ هزار خودرو به بازار، روند کاهش قیمت خودرو در بازار قابل مشاهده بوده است.

 

انتهای پیام///

منبع
فرتاک نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید