کد خبر:127172
پ
سامانه رجیستری مسافری
نماینده وزیر صمت در اصناف کشور خبر داد

آسیب به واحد‌های صنفی؛ ایجاد هرگونه محدودیت در سامانه رجیستری مسافری

نماینده وزیر صمت در اصناف کشور از آسیب به واحد‌های صنفی در صورت ایجاد هرگونه محدودیت در سامانه رجیستری مسافری بدون تامین کالا خبر داد.

نماینده وزیر صمت در اصناف کشور از آسیب به واحد‌های صنفی در صورت ایجاد هرگونه محدودیت در سامانه رجیستری مسافری بدون تامین کالا خبر داد.

 

*** بستن سامانه رجیستری مسافری گوشی تلفن همراه بدون تامین کالا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نماینده وزیر صمت در اصناف کشور اظهار داشت:

بستن سامانه رجیستری مسافری گوشی تلفن همراه بدون تامین کالا برای بازار آسیب‌های جبران ناپذیری به واحد‌های صنفی و مصرف‌کنندگان خواهد زد.

 
رئیس اتحادیه فروشندگان صوتی، تصویری و تلفن همراه افزود:
در روز‌های اخیر شاهد فروش‌های ترکیبی بصورت اجباری از جانب شرکت‌های واردکننده تلفن همراه بوده ایم که نتیجه‌ی انحصاریست که برای این شرکت‌ها مهیا و باعث تضییع حق واحد‌های صنفی و مصرف کنندگان شده است، چراکه مجبور به خرید با قیمت‌های غیر واقعی گردیده اند و حق انتخاب نیز برای آنان بسیار محدود گردیده است.
 
 

*** واردات تلفن همراه از مجاری قانونی

 
 
ابراهیم درستی تاکید کرد: هیچ واحد صنفی در کشور خواهان عرضه تلفن همراه قاچاق نمی‌باشد و اساسا تلفن همراه باید از مجاری قانونی وارد و تمامی حقوق دولت نیز پرداخت گردد.
 
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران با اشاره به ایجاد هرگونه محدودیت در سامانه رجیستری مسافری بدون تامین کالا تصریح کرد:
در روز‌های آینده نشستی با شرکت‌های واردکننده برگزار خواهیم نمود تا توانایی تامین کالا در بازار توسط این شرکت‌ها را ارزیابی نماییم. اهلیت این شرکت‌ها باید بررسی و از هرگونه فعالیت واردکنندگان متخلف نیز میبایست جلوگیری به عمل آید.
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، نماینده وزیر صمت در اصناف کشور در پایان، اظهار داشت:
از حقوق واحد‌های صنفی و مصرف کنندگان کوتاه نخواهیم آمد و بدنبال بهترین راه حل برای تامین کالا و ایجاد تعادل در بازار هستیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید