کد خبر:126740
پ
وزارت صمت
در دیدار رمضانی با جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها مطرح شد

خرسندی رهبر معظم انقلاب اسلامی از وزارت صمت

رهبر معظم انقلاب اسلامی از اقدام وزارت صمت در اعلام فهرست مشکلات و نیازهای بخش صنعت، معدن و تجارت کشور، ابراز خرسندی نمودند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی از اقدام وزارت صمت در اعلام فهرست مشکلات و نیازهای بخش صنعت، معدن و تجارت کشور، ابراز خرسندی نمودند.

 

*** دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با اساتید و اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌ها 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ در دیداری ۳ ساعته با هزاران نفر از استادان و اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌ها، با بیان این مطلب، افزودند:

جستجوی راه‌های علمی برای «شکستن تحریم‌ها» و «تحقق رونق تولید» از مسائلی است که استادان دانشگاه‌ها باید با اراده محکم به آنها ورود کنند.

ایشان با اشاره به بیماری‌های مزمن اقتصادی از جمله «بهره‌وری پایین»، «اسراف بسیار خسارت‌بار در مصرف انرژی»، «نفتی بودن و دولتی بودن اقتصاد»، «مشکلات نظام مالیاتی» و «ساختار بودجه» افزودند:

دانشگاه‌ها در پرتو علم نافع و ایجاد ساز و کار مناسب به تأمل در راه‌حل‌های اینگونه مشکلات بپردازند.

 

*** خرسندی رهبر انقلاب از اقدام وزارت صمت

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز خرسندی از اقدام وزارت صنعت،معدن و تجارت در اعلام فهرست مشکلات و نیازهای این بخش خاطرنشان کردند:

اکنون نوبت وزارت علوم و دانشگاه‌ها است که برای حل این مسائل وارد میدان شوند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها با رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره‌) برگزارشد و ۱۰ نفر از اساتید و اعضای هیأت‌های علمی حدود دو ساعت به بیان مطالب و دغدغه‌های خود پرداختند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید