کد خبر:126545
پ
تفاهم‌نامه همکاری
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت اعلام کرد

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق کارآفرینی امید

بنابر اعلام معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق کارآفرینی امید امضا شد.

بنابر اعلام معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه صنایع و معادن ایران و صندوق کارآفرینی امید امضا شد.

 

*** اهداف تفاهم‌نامه همکاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران در مراسم انعقاد این تفاهم‌نامه با اشاره به اهمیت سرمایه‌ای دانشگاه صنایع و معادن برای کشور، اظهار داشت:

در قالب همین تفاهم‌نامه امکان همکاری برای اجرای طرح تاپ با هدف توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار به عنوان فصل مشترک همکاری طرفین دنبال خواهد شد.

برات قبادیان در ادامه، افزود:

در این تفاهم‌نامه اهداف چهارگانه‌ای ترسیم شده است که امیدوارم با تلاش مجدانه طرفین به سرانجام برسد.

سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران انتقال فناوری موفقیت‌آمیز در راستای رسیدن به توسعه اشتغال پایدار و کمک به شکل‌گیری، انسجام و تقویت حلقه‌های زنجیره ایده تا تولید و صادرات را از جمله اهداف قابل تحقق این تفاهم‌نامه اعلام نمود.

 

*** برگزاری دوره‌های کاربردی و تخصصی

 

وی در ادامه، اشاره کرد:

همکاری مشترک برای برگزاری دوره‌های کاربردی و تخصصی برای کارآفرینان و صنعت‌گران و همچنین همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی را از دیگر مفاد مهم این تفاهم‌نامه بر‌شمرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، در پایان، خاطرنشان کرد:

افزایش سطح آگاهی از چالش‌ها و اولویت‌های متقابل و تلاش در جهت رفع نیازها و حرکت در مسیر اولویت‌ها و همچنین تسهیل در ورود و استفاده از فناوری و نوآوری‌های داخلی در صنایع و بنگاه‌های اقتصادی را از دیگر اهداف قابل پیگیری این تفاهم‌نامه عنوان کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید