کد خبر:125926
پ
قطعه‌سازان
رئیس انجمن قطعه‌سازان ایتالیا اعلام کرد

آمادگی ایتالیا برای همکاری با قطعه‌سازان ایرانی

رئیس انجمن قطعه‌سازان ایتالیا در نمایشگاه دوسالانه خودرو در بلونیا، آمادگی خود را جهت همکاری با قطعه‌سازان ایرانی اعلام کرد.

رئیس انجمن قطعه‌سازان ایتالیا در نمایشگاه دوسالانه خودرو در بلونیا، آمادگی خود را جهت همکاری با قطعه‌سازان ایرانی اعلام کرد.

 

*** پیشنهاد قطعه‌سازان برای تهیه قطعات خودرو به صورت تهاتری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این رویداد بین‌المللی یک هیأت ایرانی به سرپرستی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت متشکل از معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعضای انجمن صنایع همگن قطعات خودرو، نماینده نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران و بیش از ۳۰ تولید کننده از کشور ایران حضور دارند.

در روز نخست این رویداد بین‌المللی، هیأت ایرانی در دیدارهای مختلفی با نمایندگان دولت محلی امیلیا رومانیا، رئیس انجمن قطعه‌سازان ایتالیا و رئیس نمایشگاه اتوپروموتک شرکت کرد که مهم‌ترین دستاورد آن، توسعه روابط قطعه‌سازان دو کشور بود و در این زمینه پیشنهاد شد قطعه‌سازان دو طرف، محصولات تولیدی و نیازهای متقابل خود را به‌صورت تهاتری تهیه نمایند.

 

*** بررسی دقیق‌تر بازار خدمات پس از فروش در سطح بین‌الملل

 

نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو اتوپروموتک که توسط قطعه‌سازان برگزاز می‌شود؛ برای اولین بار در سال ١٩۵۶ تحت عنوان نمایشگاه بین‌المللی در رم شکل گرفت.

در سال ٢٠٠۵ وقتی که نمایشگاه اتوپروموتک بخش محصولات جدید مانند لوازم یدکی، قطعات و اجزا و خدمات خودرو را ارائه داد، نقطه عطف این نمایشگاه با ارائه خدمات پس از فروش شکل گرفت.

این نمایشگاه در سال ٢٠١٩ میزبان Autopromotec EDU و عرصه‌ای برای بررسی دقیق‌تر بازار خدمات پس از فروش خودرو در سطح بین‌المللی است که در طی ۴ روز بیش از ٢٠ نشست در آن برگزار می‌شود و بالغ بر ١٠٠ سخنران از شرکت‌های تجاری بین‌المللی، شرکت‌های مشاوره و رسانه‌ها در آن سخنرانی می‌کنند.

 

این رویداد که هر دو سال توسط قطعه‌سازان برگزار می‌شود تمرکز خود را بر مبتکرانه‌ترین جنبه‌های فناوری در صنعت خودرو که توجه خاصی به موضوع فنآوری اطلاعات و ارتباطات در وسایل نقلیه دارد، قرار داده است.

 

*** بخش‌های مختلف نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو اتوپروموتک

 

بخش‌های مختلف نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو اتوپروموتک عبارت‌اند از:

کارخانجات، تجهیزات و ابزار، کارگاه آموزشی تعمیر خودرو، تعمیر بدنه وسایل نقلیه، برق کاری وسایل نقلیه، عمده فروشی تایر خودرو، واسطه‌های فروش خودرو، بخش خدمات سرویس خودرو، کارواش و مراکز تعمیر وسایل نقلیه، و همچنین ماشین آلات، تجهیزات، مواد اولیه و محصولات فروش و تعمیر تایر، ماشین‌ها و تجهیزات لازم برای پیاده کردن موتور و تعمیر و سوار کردن مجدد، قطعات یدکی و اجزا خودرو.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نمایشگاه دوسالانه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو (Autopromatec 2019) از ۲۲ لغایت ۲۶ می ۲۰۱۹ در شهر بلونیای ایتالیا در حال برگزاری است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید