کد خبر:124685
پ
خروج صندوق حمایت از تحقیقات
در سیصد و چهل و پنجمین جلسه هیات واگذاری تصویب شد

خروج صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از فهرست بنگاه‌های قابل واگذاری

در سیصد و چهل و پنجمین جلسه هیات واگذاری، خروج صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از فهرست بنگاه‌های قابل واگذاری تصویب شد.

در سیصد و چهل و پنجمین جلسه هیات واگذاری، خروج صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از فهرست بنگاه‌های قابل واگذاری تصویب شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این تصمیم به استناد تصویب نامه شماره ۱۰۷۷۹۸ / ت۵۵۶۱۳ه مورخ ۱۵ آبان‌ماه ۱۳۹۷ هیأت وزیران گرفته شد و در راستای اجرای ماده (۳۹) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی ابلاغ شد.

 

*** خروج صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک

 

در این جلسه نمایندگان وزارتخانه‌های نفت، ورزش و امور جوانان، نیرو و همچنین صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند و مقرر شد هر گونه تغییر در گروه بندی بنگاه‌های موجود در فهرست موارد مشمول واگذاری پیش از پیشنهاد به هیأت وزیران در هیأت واگذاری مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شایان ذکر است، مطابق با بند (۲) ماده ۶۹ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، صندوق‌حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) باید به صندوق‌حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته تبدیل شود که در همین راستا با تایید و تصویب هیات وزیران، اساسنامه جدید صحا جهت تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه
همراه اول