کد خبر:124063
پ
ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ

بازدید معاون وزیر و رئیس هیأت عامل ایدرو از کارخانه ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ

 رئیس هیأت عامل ایدرو در نخستین سفر خود در سمت رئیس هیأت عامل ایدرو از کارخانه ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ در ایرانشهر بازدید کرد.

 رئیس هیأت عامل ایدرو در نخستین سفر خود در سمت رئیس هیأت عامل ایدرو از کارخانه ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ در ایرانشهر بازدید کرد.

 

*** تکمیل واحد ریسندگی و چاپ و تکمیل کارخانه ریسندگی و بافندگی بافت بلوچ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برای تکمیل واحد ریسندگی و چاپ و تکمیل کارخانه ریسندگی و بافندگی بافت‌بلوچ، تاکنون ۶ میلیون و سیصد هزار یورو منابع ارزی و بیش از ۲۷۰ میلیارد منابع ریالی پیش‌بینی شده است.

این پروژه تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت داشته و پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آینده به بهره‌برداری برسد.

 

*** احیای صنایع فرسوده 

 

بافت بلوچ یکی از پروژه‌های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران است که در راستای ماموریت و احیای صنایع فرسوده به این سازمان واگذار شده و در حال حاضر جزو شرکت تابعه ایدرو محسوب می‌شود.

شرکت گسترش صنایع بافت بلوچ در کیلومتر ۵ جاده ایرانشهر به بمپور و در فاصله ۳۷۰ کیلومتری با زاهدان قرار دارد و یکی از بزرگترین کارخانه‌های نساجی کشور بشمار می‌رود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را در این سفر هیأتی مرکب از نوری امیری، معاون نوسازی و بهره‌برداری، مدیر توسعه منطقه‌ای، مدیران ارتباطات و حراست و دفتر هیأت عامل از ایدرو و اعلایی مجری طرح و سایر مقامات استان و شهرستان ایرانشهر همراهی می‌کردند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید