کد خبر:124096
پ
سرمایه‌های انسانی
وزیر صنعت با صدور ابلاغیه‌ای تاکید کرد

استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور

وزیر صنعت در ابلاغی به معاون امور صنایع خود و رئیس هیأت عامل ایدرو بر استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور تأکید کرد.

وزیر صنعت در ابلاغی به معاون امور صنایع خود و رئیس هیأت عامل ایدرو بر استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور تأکید کرد.

 

*** تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در این ابلاغ با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از تولید و نامگذاری امسال به عنوان “رونق تولید”، تصریح کرد:

ضروری است تا تمام شرکت‌های خودروسازی با همکاری قطعه‌سازان، شرکت‌های دانش‌بنیان، فعالان اقتصادی، ظرفیت‌های دانشگاهی، متخصصان داخلی و جوانان خلاق نسبت به تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی اقدام کنند.

 

*** استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور

 

رضا رحمانی با یادآوری تأکیدات گذشته در این زمینه، افزود:

ضروری است تا با فراخوان عمومی از طریق رسانه‌های گروهی نسبت به اطلاع‌رسانی جامع جهت استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور اقدام لازم انجام شود تا ضمن حمایت از صنعتگران و کارگران کشور گام‌های عملی نیز در مقابله با جنگ اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز برداریم.

 

*** ارائه گزارش به وزیر صمت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان با تأکید بر ضرورت اولویت قراردادن این خط مشی خطاب به دو معاون خود، اضافه کرد:

برنامه زمان‌بندی فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام حداکثر تا ۲۰ خردادماه و گزارش اقدامات انجام شده به همراه میزان ارز صرفه جویی شده در بازه‌های زمانی ۳ ماهه تهیه و گزارش شود.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =

کلید مقابل را فعال کنید