کد خبر:124201
پ
متخلفان اقتصادی
رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان خبر داد

افزایش ۱۳ برابری پرونده‌های تشکیل شده برای متخلفان اقتصادی

رئیس سازمان حمایت، از افزایش ۱۳ برابری پرونده‌های تشکیل شده برای متخلفان اقتصادی در حوزه بازرسی این سازمان نسبت به سال۹۷ خبر داد.

رئیس سازمان حمایت، از افزایش ۱۳ برابری پرونده‌های تشکیل شده برای متخلفان اقتصادی در حوزه بازرسی این سازمان نسبت به سال۹۷ خبر داد.

 

*** افزایش پرونده‌های تشکیل شده برای متخلفان اقتصادی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کشور روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۸ در جمع خبرنگاران درشهر برازجان استان بوشهر با بیان این مطلب، اظهار داشت:

برای سال ۹۸ نیز از لحاظ تجهیز نیرو و برنامه ریزی‌ها به مراتب از سال گذشته تدارک بیشتری اندیشیده شده که امیدواریم با این شرایط بازار آرامی در سال ۹۸ داشته باشیم.

 

*** تامین کالاهای اساسی به تفکیک نیاز استان‌ها

 

وی ادامه داد: تامین کالاهای اساسی به تفکیک نیاز استان‌ها مشخص شده و شرکت غله و خدمات بازرگانی و جهاد کشاورزی استان‌ها مکلف شده اند نسبت به پیگیری برای تعیین سهمیه خود در انبارهای استان‌ها اقدام کنند.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور با اشاره افزایش ۱۳ برابری پرونده‌های متخلفان اقتصادی نسبت به سال ۹۷، افزود:

پس از تامین کالا توسط وزارت جهاد کشاورزی و پیگیری سازمان‌های یاد شده شبکه‌های توزیع در تنظیم بازار استان‌ها تعریف و براساس این سازمان صنعت معدن تجارت استان‌ها و معاونان بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مکلف هستند عرضه این کالا را رصد کنند.

 

*** اقدام به رصد کالاها

 

تابش با اشاره به افزایش پرنده‌های متخلفان اقتصادی اظهار داشت:

در این ارتباط انتظار است علاوه بر بحث تامین دستگاه‌های ذیربط، معاونان بازرسی و نظارت به طور جدی اقدام به رصد کالاها داشته باشند و معاونان بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مکلف هستند بصورت شبانه روزی در بحث نظارت وارد شوند.

وی بیان کرد: در این ارتباط همکاری با بسیج اصناف نیز در کشور آغاز شده است و آنها بخشی عظیم از نیروهای خود را برای نظارت دراختیار شبکه‌های نظارتی قرار می‌دهند که این نوع همکاری آنها قابل تحسین است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در پایان، اظهار داشت:

به طور همزمان همه توان در حوزه بازرسی و حتی از سایر بخش‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت به مجموعه نظارتی اضافه می‌شوند که این تکلیف خاص مقام عالی وزارت برای اهتمام در بازرسی از مراکز عرضه است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید