کد خبر:123914
پ
تفاهم‌‌نامه همکاری

تبادل تفاهم‌‌نامه همکاری میان معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران

معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران تفاهم‌‌نامه همکاری مشترک امضاء کردند.

معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران تفاهم‌‌نامه همکاری مشترک امضاء کردند.

 

*** امضاء تفاهم‌‌نامه همکاری مشترک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این تفاهم نامه همکاری توسط فتحعلی محمدزاده، معاون فنی این سازمان و رضا مکنون رئیس هیأت مدیره انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران امضاء و مبادله شد.

معرفی راه حل‌های جدید و نوآورانه برای مسائل و چالش‌های مرتبط با آب و فاضلاب و کمک به گسترش به‌کارگیری فنآوری‌های نوین در راستای مدیریت مصرف و ارتقاء بهره‌وری آب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی همراه با ارائه پیشنهاد درخصوص انجام مطالعات راهبردی پیرامون موضوعات مهم و اثرگذار بر مدیریت مصرف و ارتقاء بهره‌وری آب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از اهم تعهدات انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران در این تفاهم نامه است که از طریق تشکیل کارگروه‌های مشترک در مدت دو سال به‌صورت مستمر و متناوب مورد پیگیری و اجرا قرار خواهد گرفت.
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، انجمن علوم و مهندسی منابع آب ایران همچنین متعهد شده است نسبت به ارائه مشاوره پیرامون موضوعات مرتبط با مدیریت تأمین، توزیع و مصرف آب به سیاستگذاران، تصمیم‌گیران و فعالان مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اقدام نماید.
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =

کلید مقابل را فعال کنید