کد خبر:123812
پ
تولید کنسانتره

افزایش ۳۳ درصدی تولید کنسانتره زغال‌ سنگ ایمیدرو

میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) در نخستین ماه سال ۹۸، با رشد ۳۳ درصدی مواجه شد.

میزان تولید کنسانتره زغال‌ سنگ شرکت‌های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) در نخستین ماه سال ۹۸، با رشد ۳۳ درصدی مواجه شد.

 

*** افزایش تولید کنسانتره زغال سنگ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت‌های زغال‌ سنگ طبس و البرز مرکزی در فروردین ماه ۹۸، ۴۷ هزار و ۱۸۷ تن کنسانتره زغال‌ سنگ تولید کردند.

این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۵ هزار و ۴۷۷ تن بود. از میزان تولید کنسانتره زغال‌ سنگ، ۴۰ هزار و ۳۹۵ تن توسط «شرکت زغال‌ سنگ طبس» و ۶ هزار و ۷۹۲ تن از سوی «شرکت زغال سنگ البرز مرکزی» تولید شد.

 

*** رشد ۲۸ درصدی استخراج زغال سنگ

 

همچنین شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی در ماه نخست سال ۹۷، ۱۳۱ هزار و ۴۲۲ تن زغال سنگ استخراج کردند که نسبت به رقم استخراج مدت مشابه سال گذشته (۱۰۲ هزار و ۸۷۲ تن)، ۲۸ درصد رشد نشان می‌دهد.

در این میان، شرکت طبس ۱۲۱ هزار و ۸۸۲ تن و شرکت البرز مرکزی ۹ هزار و ۵۴۰ تن ماده معدنی استخراج کرد.

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت‌ها به مشتریان در مدت یاد شده نیز با ۳۰ درصد رشد، از ۵۱ هزار و ۴۹۲ تن مدت مشابه سال قبل به حدود ۶۷ هزار و ۱۴۸ تن در ماه نخست سال ۹۸ رسید.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، میزان ارسال کنسانتره شرکت‌های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۶۰ هزار و ۶۱۹ تن و ۶ هزار و ۵۲۹ تن بود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید