کد خبر:123596
پ
شرکت ملی صنایع مس
در جلسه‌ای با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت ملی‌صنایع مس‌ایران و شورای معاونان ایمیدرو

مدیرعامل جدید شرکت صنایع ملی مس ایران معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسه با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس‌ایران و شورای معاونان ایمیدرو انتخاب شد.

مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسه‌ای با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت ملی‌صنایع مس‌ایران و شورای معاونان ایمیدرو انتخاب شد.

 

*** اهداف اساسی شرکت ملی صنایع مس ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید شرکت صنایع ملی مس ایران ضمن ابراز قدردانی از عملکرد مدیرعامل قبلی گفت:

کسب و تولید دانش فنی، ارتقای جایگاه پژوهش، کمک به توسعه معادن کوچک و توسعه اکتشاف ازجمله اهداف اساسی شرکت ملی صنایع مس‌ایران به شمار می‌آید.

 

*** مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران

 

غریب پور در ادامه با اشاره با بازنشستگی بنی اسدی راد، اردشیر سعد محمدی را به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب کرد و گفت:

سعد محمدی در جایگاه مدیر توسعه‌گرا،‌ توجه ویژه‌ای به رونق سرمایه‌گذاری و همچنین رشد بهره‌وری و انجام مسئولیت‌های اجتماعی خواهد داشت.

 

*** تفویض اختیار به مدیران

 

در ادامه این نشست، محمدباقر عالی رئیس هیات عامل ایدرو نیز گفت: تفویض اختیار به مدیران یکی از ویژگی‌های مدیریتی بنی اسدی راد است و حمایت و پشتیبانی از بدنه مجموعه مس همواره سبب محبوبیت بنی اسدی راد شده است.

 

*** توسعه صنعت فلزات و مس 
 

محمدرضا بنی اسدی راد، مدیر عامل سابق شرکت صنایع مس‌ایران نیز در سخنان کوتاهی گفت:

خانواده بزرگ این صنعت همواره با نجابت و به‌صورت یک مجموعه واحد، فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد.

اسدی راد در ادامه فعالیت‌های سعد محمدی در صنعت فلزات و مس را حائز اهمیت و مهم برشمرد و اظهار داشت:

با توجه به تجارب قبلی سعد محمدی در شرکت مس و پیش‌بینی‌هایی که در توسعه این صنعت داشتند،‌ همواره موفقیت‌هایی را برای این صنعت رقم ‌زده‌اند.

 

*** توسعه شرکت ملی صنایع مس ایران

 

مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس‌ایران نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: در دوره مدیریت بنی اسدی راد، روابط تنگاتنگی با یکدیگر داشتیم و فعالیت وی در زمینه صنعت فلزات و مس صادقانه و خالصانه بود.

سعد محمدی در پایان صحبت‌های خود اظهار امیدواری کرد که همکاری مجموعه مس، ایمیدرو و وزارت صنعت مسیر توسعه شرکت‌ملی صنایع مس‌ایران را بیش از گذشته هموار سازد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعاملی شرکت‌های ملی‌مس، ذوب‌آهن اصفهان و‌ هلدینگ توسعه معادن روی، عضویت هیأت‌عامل و همچنین معاونت توسعه طرح‌های معدنی و صنایع‌معدنی ایمیدرو از جمله سوابق کاری مدیر عامل جدید شرکت ملی مس ایران است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید