کد خبر:123415
پ
فرهنگ‌سازی تولید
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران مطرح کرد

سرمایه‌گذاری؛ فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور دانست.

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور دانست.

 

*** فرصتی برای فرهنگ‌سازی تولید و تجارت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران با تأکید بر اینکه چنین مراکزی اگر به درستی مدیریت و حمایت شوند می‌توانند زمینه‌ای برای توسعه فرهنگ برند در کشور و تقویت هویت رقابتی و هویت ملی شود، اظهار داشت:

امروزه هدف اصلی مخالفان ایران، هویت ملی مردم است و آنان با نشانه‌گرفتن این هویت در صدد ایجاد ناامیدی و بی‌اعتمادی و گسترش شکاف میان مردم و نظام هستند اما این کشور ذخائر عظیم تاریخی، فرهنگی، اقلیمی و صنعتی دارد که افتخارآمیز و غرورآفرینند و ما نباید بگذاریم که این هویت آسیب ببیند.

 

*** ایجاد فضای مناسب برای رشد نسل جوان

 

محمدرضا مودودی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای مناسب برای رشد نسل جوان و آینده سازان کشور، افزود:

این مرکز مجموعه‌ای است که به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا حد زیادی با فضای کسب و کار و با برندهای برتر کشور از نزدیک آشنا شوند و در کنار شرکت های بزرگ، چشم انداز آینده خود را از ابتدای راه دیده و چالشهای مسیری که پیش رو دارند را پیش بینی کنند و برای تحقق آرزوها و آمال‌شان بکوشند و مبارزه کنند.

 

*** ضرورت ترویج و ارتقای جایگاه برند ملی ایران

 

مودودی با اشاره به فرصت‌های سرمایه‌گذاری به عنوان فرهنگ‌سازی تولید و تجارت در کشور، بیان کرد:

فرآیند با ارزش تبدیل ایده به محصول با کمک ظرفیت علمی و ظرفیت اجرایی دو نسل جوان باتجربه، و در عین حال ایجاد فرصت هم‌اندیشی و آموزش و تحقیق و توسعه در این مکان، کل چرخه تولید ناب را کامل خواهد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر کمیسیون ملی برند ایران در پایان اظهار داشت:

با توجه به ضرورت ترویج و ارتقای جایگاه نام و نشان تجاری و برند ملی ایران در عرصه بین المللی و اهمیت آن در تجارت خارجی کشور، این مرکز با حمایت سازمان توسعه تجارت می‌تواند بستر مساعدی برای همگرایی میان تولیدکنندگان، ایده پردازان و فعالان اقتصادی و تجاری ایجاد کند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید