کد خبر:123316
پ
عرضه ماکارونی
دبیر کارگروه تنظیم بازار اعلام کرد

عرضه ماکارونی ۱۵‌درصد زیر قیمت مصوب در ماه رمضان

دبیر کارگروه تنظیم بازار با اشاره به دلیل گرانی ماکارونی از عرضه این کالا در همه‌ی فروشگاه‌ها ۱۵‌درصد زیر قیمت مصوب به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

دبیر کارگروه تنظیم بازار با اشاره به دلیل گرانی ماکارونی از عرضه این کالا در همه‌ی فروشگاه‌ها ۱۵‌درصد زیر قیمت مصوب به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

 

*** عرضه ماکارونی ؛ ۱۵‌درصد زیر قیمت مصوب

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر کارگروه تنظیم بازار در برنامه تیتر امشب شبکه خبر، با بیان اینکه بالغ بر ۳ میلیون واحد صنفی در کشور وجود دارد که ۴۳۶ هزار واحد آن بدون جواز کسب هستند اظهار داشت:

از سال ۹۲ که قانون سامانه جامع تجارت الکترونیک مصوب شد حدود ۶۰ درصد سامانه جامع تجارت الکترونیک در بخش‌های مختلف راه اندازی شده است بطوریکه تمام کالاها از ثبت سفارش تا عرضه آن مانند توزیع لاستیک در کشور قابل رصد است.

 

*** جلسه سامانه جامع تجارت الکترونیک با حضور معاون اول رئیس‌جمهور

 

عباس قبادی با اشاره به جلسه سامانه جامع تجارت الکترونیک با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، گفت: در چند قلم کالای اصلی چنین امکانی برای رصد نحوه توزیع کالا وجود دارد.

دبیر کارگروه تنظیم بازار در پایان با اشاره به دلیل گرانی کالاهای اساسی مانند ماکارونی به خاطر تفاوت در قیمت خرید آرد مورد نیاز در این صنعت گفت:

به مناسبت ماه مبارک رمضان، ماکارونی در همه‌ی فروشگاه ها ۱۵‌درصد زیر قیمت مصوب عرضه می‌شود.

وی از اجرای کامل سامانه جامع تجارت الکترونیک از شهریور سال جاری خبر داد و گفت: شبکه خدمات پس از فروش که زیر مجموعه سامانه جامع تجارت الکترونیک است امروز بخاطر نداشتن اعتبار فعلا اجرایی نشده است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، دبیر کارگروه تنظیم بازار در پایان اظهار داشت:
شاید بنا به گفته رحمانی فضلی وزیر کشور، تحریم‌ها در توزیع اقلام و کالاها در بازار تاثیر ندارد اما در سامانه جامع تجارت الکترونیک تاثیر خود را گذاشته است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =

کلید مقابل را فعال کنید